Autopůjčovna Aarhus

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Aarhus

Najděte levné autopůjčovny v Aarhus vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Aarhus. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Aarhus

Autopůjčovna Aarhus
Půjčovna aut Aarhus

Aarhus (Århus) je Jyllands je a Dánska je druhé největší město. Nachází se na Aarhus Bay na východním pobřeží kraje Kattegat Mid-Jutsko. Město má 252.213 obyvatel, zatímco obec má populaci přibližně 320.000 (2012).

Aarhus Jutsko je největší obchodní a serviceby a regionu ekonomický, vzdělávací a kulturní centrum. Mezi nejvýznamnější vzdělávací instituce jsou University of Aarhus, Aarhus University Hospital a Aarhus Research Park.

Také technologie a průmysl jsou důležité pro podniky v Aarhusu, a město má jednu z nejrušnějších přístavů Jutsko je.

Staré centrum města se nachází v ústí Aarhuské Z. Zde je místo, kde je zachována stopy opevnění z období vikingů, a část středověkého, vinutí uliční sítě a několik rašeliny.

Jeden z nejnavštěvovanějších atrakcí v Aarhusu „Old Town“ (otevřen v roce 1914) – také známý jako Dánsko Købstadmuseum. To je tzv. open air muzeum městské kultury – největší svého druhu. Muzeum je navržen jako starého města, s celkem 75 domů z 1500 -, 1600 -, 1700 – a 1800.

Historické a architektonická památka ve městě, je Aarhus Cathedral („Sankt Clemens“) z konce 1100s, který se nachází na Store Torv. Střední Rašelina a Lille Torv najít Borg brána – bývalá městská brána z 1250 let. Také město je nejstarší kostel, St Nicholas z 1000 je, je hlavní turistickou atrakcí v Aarhusu. To je také nejstarší kamenný kostel ve Skandinávii. V opačném případě, je sv Olafova kostel z počátku 1100s zmínil, a dva kláštery – uvedené respektive v 1200s a 1400s.

Jiné populární turistická atrakce v Aarhusu je Marselisborg Slot (uvedené v perioden1898-1902), Mindeparken – s jeho nádhernými zahradami a historických prvků, Ole Romer hvězdárny z 1911 Forstbotanisk Mít a Marselisborg Woods – Pet Haven a Tivoli Friheden.

Aarhus je také známý jako vzrušující kultury – s hlavními současnými institucemi ARoS Aarhus Kunstmuseum, Aarhus, hudba a skandinávské Center. V této souvislosti, kromě „Aarhuské Festuge“ zmínil – největší kulturní festival s příspěvky z místních, národních a mezinárodních umělců. To bylo každoročně koná v přechodu od září až srpen od roku 1965.

Nejbližší letiště je Aarhus Airport (dříve Tirstrup Airport), který se nachází cca. 35 km severovýchodně od Aarhusu.