Autopůjčovna Francie

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Francie

Najděte levné autopůjčovny v Francie vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Francie. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Francie

Autopůjčovna Francie

Půjčovna aut Francie

Francie je v západní Evropě největší země v oblasti – a má populaci přibližně 64 milionů EUR (2010). Země se táhne od Severního moře na severu až ke Středozemnímu moři na jihu a má společnou hranici s Belgií, Lucembursko, Německo, Andorra, Španělsko, Monako, Itálie a Švýcarska.Hlavní město Paříž má kolem 2,2 milionu obyvatel ve městě samotném – ale pokud uvedete předměstí, jeho populace vzroste na téměř 12 milionů.

Největší města po Pařížije Marseille, Lyon, Toulouse a Pěkný.

Krajina ve Francii je rozmanitý. Severní a centrální části jsou ovládány relativně ploché roviny, zatímco na jihu a jihovýchodě jsou vysoké pohoří (Pyreneje a Alpy). V západní Evropě nejvyšší hora, Mont Blanc (4807 m), který se nachází ve francouzských Alpách. Některé z nejdelších řek v Evropě protéká Francií: Loire, Rhone, Garonne a Seine.

Francie byla známá jako centrum evropské kultury po celá staletí, a měnící se politické režimy byly vědomi udržení tohoto.

Francie má řadu atrakcí nabídnout. Hlavní město Paříž má zvláštní postavení s jeho historií, zajímavou architekturou, její móda a její prosperující restaurace scény. V opačném případě, Provence a Riviera (Côte d’Azur) Středomoří tradice jako turista a rekreační destinací pro lidi z celého světa. Je třeba rovněž poznamenat, že Francie, s mnoha vinici, je také zřejmé destinací pro mnoho vinentusiaster.

Francie je nejzaměstnanější letiště je Charles de Gaulle International Airport (Roissy), mírně severovýchodně od Paříže.Další hlavní letiště jsou tradiční Paříž-Orly International Airportjižně od hlavního města a Nice Côte d’Azur mezinárodního letiště.

Populární destinace pro pronájem aut

Menu