Autopůjčovna Nice Letiště

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Nice Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Nice Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Nice Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Nice Letiště

Autopůjčovna Nice Letiště
Půjčovna aut Nice Letiště

Nice Côte d’Azur Airport (NCE) – který ve francouzštině se nazývá Aéroport Nice Côte d’Azur – je asi. 6 km jihozápadně od Pěkný centrum, a je hlavní letiště pro většinu turistů, kteří cestují na francouzskou Riviéru (Côte d’Azur).Kromě toho slouží jako národní letiště pro malé knížectví Monako.Tam jsou také reálné vrtulník spojení mezi letiště v Nice a Monakem.

Každý rok, Letiště slouží téměř 10 milionů cestujících, což je ve Francii je 3. nejrušnější. Tam jsou přímé lety do mnoha destinací v Evropě – a někteří v Amerika– od Nice Côte d’Azur Airport.

Je snadné se dostat z letiště do centra města Nice. Každou půl hodinu kyvadlová z letiště na vlakové nádraží. Existují i ​​jiné možnosti autobusové. Jinak, jeden může samozřejmě využít i taxi.

Pokud si chcete pronajmout auto v Nice, několik hlavních mezinárodních pronájem kanceláří zde zastoupena – včetně Avis, Europcar, Hertz, National a Sixt.

Budova terminálu je obě restaurace a bary – stejně jako několik obchodů. Letiště může také nabídnout vynikající konferenci. Nejsou žádné hotely na letišti, ale můžete mít shuttle bus přímo do několika velkých hotelů v místě a okolí Nice.