Autopůjčovna Nice

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Nice

Najděte levné autopůjčovny v Nice vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Nice. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Nice

Autopůjčovna Nice

Půjčovna aut Nice

Nice se nachází na francouzské riviéře (Côte d’Azur) a má cca. 350.000 obyvatel (2010). Pokud se odhaduje, předměstí, spustí obyvatel městského regionu na více než 1 milion EUR. Pěkný je nejpopulárnější francouzské turistické město po Paříž, a dostává turisty v celých houfech roce.

Byla to obchodní stanice a římská armáda po zde již v předkřesťanských dobách, a během éry římské, to bylo malé město.

Jeho historie je po staletí bouřlivé, a několikrát to bylo řízené Italové (stav Piemonte). Město se nazývá neustále Nizza v italštině

Kromě toho, že Nice je populární rekreační a rekreasjonsby pro turisty z celé Evropy a Ameriky, ale také má mnoho jedinečných atrakcí nabízí. Za prvé a především, Staré Město (Vieille Ville) zmínil – okouzlující “srdce”, s úzkými dlážděnými uličkami a nízká cihlová budova zachovala svůj středověký charakter. Zde si můžete vychutnat život na malých, útulných restaurací a navštívit některé z mnoha pouličních stánků prosperující.

V okolí se nachází architektonické skvosty, jako jsou barokní katedrála sv “Réparate” z roku 1600 a v ustáleném starého paláce “Palais Lascaris”, jako jsou obsahuje spoustu zajímavých umění a řemesel (fresky, lustry, obrazy, porcelán, atd.). Další velkolepý budova musí vidět, je to, “Le Chateau” – především zažít úchvatný výhled na město z 92 m vysoké skále, která hrad leží. Můžete si výtah tam, nebo – pokud jste fit – jít po schodech nahoru na vrchol.

Existuje také mnoho dalších zajímavostí ve městě, včetně Matisse Museum, která představuje jak světoznámý život malíře Henriho Matisse tyto a jeho umění. Nebo možná návštěva Cours trh květin Saleya láká? Tam můžete vidět, vůně – nebo koupit – květiny ve všech barvách a tvarech. Kolem květinového trhu, tam je velké množství restaurací, kaváren a cukrářských výrobků.

A tak jeden nemusí navštívit Pěkný bez zažívá světově proslulé “Promenade des Anglais”, který byl postaven v roce 1800 anglickým Rich. Nábřeží je identita značka pro celou riviéře. K dispozici je také luxusní restaurace v řadě, a promenáda je populární pláž. Návštěva do Nice v únoru, jeden může také zažít tradiční karneval – což je skoro stejně slavný jako rovnocenné Benátkya Rio.

Nejbližší letiště je Nice-Côte d’Azur Airport, který se nachází 6 km jihozápadně od města.

Menu