Autopůjčovna Paříž

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Paříž

Porovnejte ceny a najít levné pronájem vozu v Paříž od známých a místních autopůjčoven. V ceně je zahrnuto pojištění a neomezený počet ujetých kilometrů. Ušetřete až 70% na pronájem auta v Paříži přes nás.

Paříž průvodce

Bilutleie Paris
Paříž Půjčovna aut

Paříž, hlavní město Francie, je těsně pod místem, kde řeka Marne teče do Seiny, a druhá rozděluje město na dvě části: pravý břeh a levý břeh. Samotné město, Ville de Paris, má asi 100 000 obyvatel. 2,2 milionu (2010), zatímco větší metropolitní oblast Paříže má celkový počet obyvatel mezi 11 a 12 miliony. Ville de Paris je administrativně rozdělena do 20 takzvaných „arrondissements“.

Atrakcí

Paříž je mnohými považována za hlavní město kulturya módy v Evropě – a může nabídnout nespočet památek. Některé z nejznámějších a nejoblíbenějších včelích akcí jsou gotická katedrála Notre-Dame, která se nachází na ostrově Ile de la Cité v srdci řeky Seiny. Byla zahájena před rokem 1200 a je jednou z nejznámějších církevních budov na světě. Z věže (387 schodů) je krásný výhled na centrální části Paříže. Mezi další slavné kostely v Paříži patří Bílá bazilika Sacre Coeur, která se nachází na kopci Montmartre z konce 19.

Nejznámější pařížskou památkou je Eiffelova věž, postavená v roce 1889 ke stému výročí francouzské revoluce. Věž je vysoká 324 m (včetně antény nahoře) a ve své době byla nejvyšší budovou na světě. K dispozici je výtah až na vrchol a odtud máte fantastický panoramatický výhled. Asi tak slavný je Vítězný oblouk s hrobkou neznámého vojáka, který se nachází na place de l’Etoile (Hvězdné náměstí), na jednom konci ulice průvodu Champs Elysées. Na druhém konci ulice je Place de la Concorde, kde je více než 3000 let starý egyptský obelisk. Vedle Place de la Concorde jsou krásné zahrady Tuileries.

Provoz v Paříži s Champs Elysees v pozadí.

V parku najdeme také nejoblíbenější francouzské muzeum umění Louvre, kde jsou zastoupeni všichni velikáni z dějin výtvarného umění – mimo jiné. Leonardo da Vinci s obrazem „Mona Lisa“. V metropoli, jako je Paříž, je samozřejmě také řada dalších muzeí (včetně moderního centra Pompidou), stejně jako opera, divadla, koncertní sály a další kulturní instituce.

Návštěva jedné z mnoha restaurací a kaváren v Paříži je samozřejmostí.

Pokud jde o architekturu, stojí za to vidět i několik mostů přes Seinu. To platí zejména pro nejstarší z nich, Pont Neuf – který byl postaven již kolem roku 1600.

V opačném případě je Paříž známá svou bohatou nabídkou restaurací. Návštěva některých okouzlujících venkovních kaváren v malebné latinské čtvrti na levém břehu je nutností pro každého turistu v Paříži.

Paříž každoročně navštíví více než 30 milionů turistů, včetně mnoha rodin s dětmi – kteří mají zaručeno, že navštíví obří zábavní park Disneyland Paris – asi 10 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000 30 km východně od samotného města.

Prozkoumejte Paříž s pronájmem vozu

Paříž je skvělým výchozím bodem, pokud chcete zažít severní Francii. Poté, co jste se na likes Eiffelovy věže a Louvru, je to kousek od půjčovny aut na řadu skvělých míst, kde budete mít zcela odlišné dojmy a zážitky. Existuje mnoho malých a krásných měst v regionu, a možná zejména pokud míříte na sever směrem k Lamanšském průlivu. Zde jsou některé návrhy na jednodenní výlety, které lze snadno implementovat autem.

Versailles – Lovecký zámeček Ludvíka XIII

Versailles patří k nejznámějším hradům na světě, ale svou historii začal jako malý lovecký zámeček, který královská rodina využila. Nakonec byl postaven malý hrad, kde stála chata, než se Ludvík XIII. Až do francouzské revoluce v roce 1830 se château de Versailles stalo sídlem francouzských králů, včetně Ludvíka XIV. Od té doby, Versailles byl používán v oficiálních kontextech,a jako muzeum. Palác a krásné zahrady v okolí jsou považovány za jednu z nejdůležitějších památek ve Francii a dozvíte se hodně o francouzské historii, když se zastavíte.

  • Z muzea Louvre, uprostřed centra Paříže, do Versailles je nejkratší silnice asi 21 kilometrů. V případě pravidelného provozu bude cesta trvat asi 40 minut.
Palác a krásné zahrady v okolí jsou považovány za jednu z nejdůležitějších památek ve Francii a dozvíte se hodně o francouzské historii, když se zastavíte.
Ostrůvek Mont Saint-Michel byl používán jako pevnost v římských dobách.

Mont Saint-Michel – Unikátní klášterní město na severním pobřeží Francie

Mont Saint-Michel jste pravděpodobně viděli obraz nebo film dříve. Jedná se o skalnatý ostrůvek, který vypadá jako malá hora vyčnívající z moře. Holmen má dlouhou historii a byl používán jako pevnost v římských dobách,než byl klášter postaven na vrcholu někdy v 8. Kolem kláštera jsou příjemné domky podél dlážděných ulic, táhnoucí se až na vrchol ostrůvku. Během francouzské revoluce byl Mont Saint-Michel přeměněn na vězení. Holmen byl později prohlášen národní památkou. Dnes je zde tisícimetrový most k krásnému malému ostrůvku a můžete zaparkovat své auto přímo na úpatí Mont Saint-Michel.

  • Pokud jedete z centra Paříže přes Caen, je to asi 360 kilometrů do Mont Saint – Michel. Cesta bez zastavení pak trvá asi 4 hodiny.
  • Jízda přes Le Mans, úsek je jen 15 kilometrů delší, ale cesta bude trvat asi 1 hodinu více.
Walt Disney Studio Park je vhodný pro velké i malé!

Disneyland Paříž a Walt Disney Studios Park

Ať už jste v hlavním městě Francie na rodinném výletě (nebo jen máte hravou mysl), zvažte výlet s pronajatým autem do Disneylandu v Paříži a walt disney studios parku. Jedná se o zábavní park dříve nazývaný Euro Disney, který je dnes dva sloučené parky. Zde nejsou žádné slunce králů, které vládnou, ale místo toho Mickey Mouse a Donald Duck. Středisko se nachází na okraji Paříže, asi východně od centra města, jen kousek od města Chessy. Celkem navštívilo více než 320 milionů lidí, což z Disneylandu v Paříži udělalo největší zábavní park v Evropě.

  • Z Louvru do Disneylandu v Paříži je nejkratší silnice asi 43 kilometrů. Jízda pak nakonec poběží po dálnici A4 a budete trvat asi 50 minut.

Amiens – Město plovoucích zahrad

Amiens se nachází kousek jízdy severně od Paříže, v regionu Picardie. Město je jedním z nejkrásnějších v zemi, a to je zvláště známý pro jeho impozantní gotický styl katedrály. To je také známé pro své kanály, kde obyvatelé uhasit tak-zvané „hortillons“, to znamená, plovoucí zahrady s krásnými květinovými záhony. Pokud se zastavíte, dopřejte si jízdu na veslování lodí po kanálech avychutnejte si atmosféru, květinové zahrady a malebné středověké domy. V okolí Amiens se nachází řada dalších památek, jako jsou slavná bojiště z první světové války,památníky a muzea, které také stojí za návštěvu.

  • Z Louvru a centra Paříže do Amiens je to asi 144 kilometrů, pokud si vyberete nejkratší trasu, tedy dálnici A16 přes Beauvais. Cesta pak bude trvat asi 2 hodiny.
V Amiens můžete zažít plovoucí zahrady s květinovými záhony v mnoha městských kanálech.
Fontainebleau Palace se idylicky nachází v lese Fontainebleau.

Château de Fontainebleau – Krásný hrad v módní čtvrti

Tento krásný hrad se nachází uvnitř velkého lesa Fontainebleau,jižně od Paříže. Tato oblast má mnoho malebných čtvrtí a vesnic, kde bohatí Pařížané mají své domovy, a Fontainebleau je oblíbenou destinací o víkendech. Hrad je jedním z největších ve Francii. První verze byla postavena již v roce 1130,ale v průběhu let se mnohokrát změnila a rozšířila. Několik hlav států země používalo Château de Fontainebleau jako své bydliště, Frankrikes første president Napoleon III včetně Ludvíka VII. Hrad je používán jako muzeum od roku 1927a je nepochybně jedním z nejpůsobivějších ve Francii. Mimochodem, INSEAD se nachází ve Fontainebleau, možná nejprestižnější obchodní škole v Evropě.

  • Z Louvru do Château de Fontainebleau je to asi 42 mil, pokud jedete přes Évry. Cesta obvykle trvá 1 hodinu a 10 minut.
Provoz v Paříži může být velmi blízko během dne.

Parkování a provoz s pronájmem auta

V Paříži obvykle musíte platit za parkování na vyznačených místech v ulicích mezi 21:00 a 08:00. Město je rozděleno do dvou zón, kde je cena vysoká v zóně, která zahrnuje centrum města. Tam jsou některé bezplatné parkovací místa sem a tam, ale ty jsou obvykle omezeny na dvě hodiny. V neděli a v národních dnech je parkování na ulici zdarmaa parky to ukážou.

Nejlepší možností pro ty, kteří mají zaparkovat pronájem auta, jsou využít jedno z mnoha parkovacích míst najdete v centru města. Zařízení, která se nacházejí mírně mimo centrum města, jsou výrazně dostupnější. Dobrým tipem je najít garáž, která se nachází v blízkosti stanice metra.

To je obecně není snadné řídit v Paříži. Provoz může být velmi blízko během dne, a to zejména během dopravní špičky. V posledních letech bylo také mnoho ulic zablokováno z dopravy– aby se snížilo znečištění a město bylo vstřícnější k chodcům. Většina lidí, kteří navštíví Paříž autopůjčovnou, se rozhodne nechat auto zaparkované v hotelu nebo v garáži. Když jedete kolem zažít město, je obvykle nejlepší použít metro.

Letiště

Když letíte do Paříže, obvykle přistáváte buď na největším letišti, kterým je mezinárodní letiště Paris Charles de Gaulle,nebo na mezinárodním letišti Orly. Některé nízkonákladové letecké společnosti a charterové lety také přistávají na mnohem menším letišti Beauvais Airport, včetně některých letů do společností Ryanair a Wizz Air.

Car Hire ve společnosti Paris Charles de Gaulle International Airport

Letiště Charlese de Gaulla se také nazývá Letiště Roissy, i když se to v průběhu let stalo méně častým. Je to největší ve Franciia řadí se na druhé místo v počtu cestujících v Evropě. Ročně zde odslouží téměř 80 milionů cestujících.

Většina velkých mezinárodních autopůjčoven je zastoupena v Charles de Gaulle, včetně Avis, Hertz, Budget, Enterprise, Sixt, Europcar, Alamo a National. Jejich čítače však nejsou sestaveny, ale většina z nich se nachází v terminálu 1 a/nebo v terminálu 2. V terminálu 2 bude mít většina společností přepážky na několika místech.

  • Od Charlese de Gaulla k muzeu Louvre přímo v centru Paříže je to 30 km. Doba jízdy se bude značně lišit v závislosti na tom, jak blízko je provoz, a může být mezi 30 minutami a až 1 hodinou.
Charles de Gaulle je druhé největší letiště v Evropě měřené počtem cestujících.
Letiště Orly je druhé největší francouzské letiště.

Půjčovna aut na Mezinárodním letišti Orly

Ačkoli Orly je výrazně menší než Charles de Gaulle, je to také velké letiště v evropském měřítku. Je druhým největším ve Francii– s asi 33 miliony cestujících ročně. Letiště se stará o velkou část domácí dopravy ve Francii, ale také mezinárodní a mezikontinentální lety.

Autopůjčovny najdete na Orly jsou stejně dobré jako ty samé, jak najdete na Charles de Gaulle. Pulty jsou obvykle umístěny v obou terminálech na letišti.

  • Z Orly do muzea Louvre v centru Paříže je to asi 18 kilometrů. Doba jízdy při běžném provozu bude přibližně 40 minut.
Letiště Beauvais je rozděleno do dvou malých terminálů.

Car Hire ve společnosti Beauvais International Airport

Letiště Beauvais airport se nachází kousek severně od Paříže. Letiště má asi 4 miliony cestujících ročně, nejlépe ty, které létají s low-cost letecké společnosti. Jsou zde dva relativně malé terminály, číslované 1 a 2.

Autopůjčovny se nachází na letišti Beauvais se nachází v samostatném centru vedle terminálů 1 a 2. Od dnešního dne si můžete pronajmout auto od Avis, Budget, Hertz, Firefly, Europcar, Thrifty a Sixt na tomto letišti.

  • Z beauvaisského mezinárodního letiště do Pařížského Louvru je to 86 kilometrů. Doba jízdy je často nejméně 1 hodina a 20 minut, většina v závislosti na provozu v centru města.