Autopůjčovna Paříž

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Paříž

Najděte levné autopůjčovny v Paříž vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Paříž. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Paříž

Autopůjčovna Paříž

Půjčovna aut Paříž

Paříž, Francie kapitál, se nachází níže, kde Marne vlévá do řeky Seiny, a latter rozděluje město na dvě části: pravý břeh a levý břeh. Samotné město, Ville de Paříž, má populaci cca. 2200000 (2010), zatímco větší městské oblasti Paříž má celkový počet obyvatel mezi 11 a 12 mil. Kč. Ville de Paříž je administrativně rozdělena do 20 tzv. “arrondissements”.

Paříž je široce považován za kulturní a módní kapitálu v Evropě, nabízí nepřeberné množství atrakcí. Některé z nejznámějších a nejpopulárnějších hostů určení je gotická katedrála Notre-Dame, která se nachází na Ile de la Cité v polovině řeky Seiny. To bylo zahájeno před rokem 1200 a je jedním z nejslavnějších světových církví. Z věže (387 kroků), tam jsou jemné výhled centrální části Paříže. Jiné slavné kostely v Paříži je bílá bazilika Sacre Coeur, který je na Montmartre kopci z konce roku 1800 a velmi krásné sv Sulpice kostel z roku 1754, se nachází v ulici Germain oblast.

Paříž je nejslavnější památka, Eiffelova věž, postavená v roce 1889 pro stého výročí Francouzské revoluce. Věž je 324 m vysoký (včetně antény na vrcholu), a byla jednou nejvyšší stavbou světa. K dispozici je výtah na vrchol, a tam budete mít fantastický panoramatický výhled. Téměř jak slavný je Arc de Triomphe na neznámého vojína, který se nachází na náměstí Place de l’Etoile (Hvězda Square), na jednom konci Champs Elysées. Na druhém konci ulice stojí Place de la Concorde, kde je více než 3000 let Egypťan obelisk.V těsné blízkosti Place de la Concorde je krásná Tuileries zahrady.

V parku je také Francie je nejvíce populární muzeum umění, Louvre, kde jsou zastoupeny všechny velký obraz dějin umění – včetně Leonarda da Vinciho obraz “Mona Lisa”. V metropolích jako Paříž, jsou zde samozřejmě řada dalších muzeí (včetně moderního Centre Pompidou), kromě opery, divadel, koncertních síní a dalších kulturních institucí.

Pokud jde o architekturu, několik mostů přes Seinu stojí za to vidět. Jedná se zejména o nejstarší, Pont Neuf -, který byl postaven již v roce 1600.

V opačném případě, Paříž známá pro své bohaté restaurace nabízí. Návštěva některé z půvabných venkovních kaváren v malebném Latinské čtvrti na levém břehu Seiny, je nutností pro jakoukoli turista v Paříži.

Paříž je navštívil každý rok více než 30 milionů turistů, včetně mnoha rodin s dětmi – zaručené, aby cestu na obří zábavní park Disneyland Paříž – cca. 30 km východně od města.

Existuje několik letišť v okolí Paříže, včetně dvou hlavních letišť Paříže – letiště Orlya Paříž Roissy-Charles-de-Gaulle.

Menu