Autopůjčovna Beauvis Letiště

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Beauvis Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Beauvis Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Beauvis Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Beauvis Letiště

Autopůjčovna Beauvis Letiště
Půjčovna aut Beauvis Letiště

Mezinárodní letiště Beauvais – Tille Airport (BVA) se nachází v severní Francii – Asi 7 km severovýchodně od města Beauvais centra.Letiště se nazývá ve francouzštině „Aéroport de Paříž – Beauvais-Tille,“ a nachází se 85 km severně od Paříže.

Letiště má dva terminály a zařízení pro návštěvníky patří několik restaurací a kaváren a obchodů. Nejsou žádné hotely na letišti, ale nejbližší ubytování „City Hotel“ se nachází jen 1 km od budov terminálů. Jinak, to je dobře hotelů ve městě centra města Beauvais.

Beauvais-Tille Airport slouží 2900000 cestující v roce (2010), a to především na nízkonákladové letecké společnosti, které létají zde – částečně Ryanair, Wizz Air a BlueAir. Z letiště jezdí přímé lety do 50 destinací v 14 zemích, včetně z / na letiště Rygge Moss – v Norsko.

Chcete-li získat z letiště do centra města Beauvais, jeden může vzít autobus nebo taxi. Tam jsou také letištní autobusy, které jezdí přímo do Pařížcentrum nebo do Disneylandu – které jsou velmi populární turistickou destinací.

Pokud chcete půjčit auto v Beauvais, letiště má šest kanceláří Pronájem aut – včetně známých hráčů jako Avis, Europcar, Hertz, National a Sixt.