Autopůjčovna Norsko

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Norsko

Najděte levné autopůjčovny v Norsko vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Norsko. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Norsko

Autopůjčovna Norsko

Půjčovna aut Norsko

Norsko je na západ na Skandinávském poloostrově, a má asi 4,9 milionu obyvatel (2011). Souostroví Svalbard a Jan Mayen ostrov v severním Atlantiku patří i do Norska. To je ohraničené na východě Švédska a Finska a Ruské federace v severo-východní části.Norsko je obklopeno mořem na severu, západě a jihu Barentsova moře, Norském moři, Severním moři a Skagerraku.

Norsko je rozděleno do pěti oblastí – východní, jižní, západní Norsko, Trøndelag a severní Norsko.

Norsko je dlouhá a hornatá země s velkými výškovými rozdíly – a nejvyšší vrchol je vrchol – který měří 2469 m Norsko má také velký terasové pobřežní útesy s mnoha velkými a malými ostrovy, a na západní krajinu se skládá z hlubokých fjordů obklopené strmými horami. Trøndelag má více zvlněné krajiny, a v severním Norsku, tak řezání farmu a horských oblastech. Nejdále na sever v krajině Finnmark sestává většinou z plochých rovin.

Tam jsou 8 míst v Norsku, která je zapsána na seznamu světového dědictví UNESCO a přitahuje mnoho turistů. To je Bryggen Bergen (staré hanzovní dřevěné stavby), Urnesu Stave Church z 1140, město Røros, rytiny v Alta, Vega ostrovy v Nordland, Struve Geodetic Arc v Hammerfest, Geiranger fjord ve více a Romsdal, a Nærøyfjord v kraji.

Oslo je hlavní a největší město – s přibližně 607.000 obyvateli (2011).Oslo je hlava fjordu Oslo a má řadu populárních turistických atrakcí – včetně hlavní ulice Karl Johans Gate, Královský palác, Frogner Park, Big Ben, Viking Ship Museum, Národní galerie a dům Opera.

Norsko je hlavní letiště je Oslo Airport – Gardermoen, který se nachází 60 km severovýchodně od hlavního města.Jiné hlavní mezinárodní letiště Bergen Airport – Flesland, Stavanger – Sola a Trondheim Airport – Værnes.

Populární destinace pro pronájem aut

Menu