Autopůjčovna Ski

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Ski

Najděte levné autopůjčovny v Ski vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Ski. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Ski

Autopůjčovna Ski
Půjčovna aut Ski

Lyžování je město a magistrát lokalizovaný v daleko jihozápadní Akershus kraji asi 30 kilometrů jižně od Osla.Město má 13 619 (2011) obyvatel.Je to jeden z nejmladších měst, které se staly městem v roce 2004. Obec hranice Oslo na severu, Oppegård / jako na Západě, Hobøl jihovýchod a Enebakk východ.

Lyžování je charakterizován téměř Oslo a velkou část obyvatelstva dojíždí za prací do hlavního města. Památky Lyžování je Waldemarhøy postaven – a kulturní a Ski středověký kostel z roku 1100s.

Lyžování je to, co by se dalo nazvat zastavit, a důležitým uzlem v oblasti Oslo. Zde Østfold železniční vnější a vnitřní linky.

Ski Storsenter je první multi-centrum v Norsku a jedním z největších nákupních center s hotely, kina, velké množství různých restaurací a obchodů, bowlinggall mm.

Daisy, největší zábavní parky, které se nacházejí 7 km severozápadně od lyžařského centra. Daisy je velký zábavní park, kromě jiných funkcí eventyrsti, koupališť, dobrý výběr z různých jízd a smyček a mnoho dalších atrakcí.

Evropských silnicích E6 a E18 prochází obcí. Ski letiště je jen kousek od centra města, ale není otevřena pro provoz generála.

Nejbližší letiště je Oslo Airport Gardermoen se nachází 70 km severovýchodně od Ski.