Autopůjčovna Španělsko

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Španělsko

Najděte levné autopůjčovny v Španělsko vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Španělsko. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Španělsko

Autopůjčovna Španělsko

Půjčovna aut Španělsko

Španělsko je na Pyrenejském poloostrově v jižní Evropě, a je ohraničený na severu proti Andoře a Francii, na jihu na Gibraltar a Středozemní moře a na západě Portugalska.Baleárské souostroví s takovým Mallorca, Menorca a Ibiza a Kanárské ostrovy v Atlantiku jsou také pod Španělsko.

Španělsko je v Evropě je 4. Většina zemí, a má 40,5 milionu obyvatel (2010). Země je administrativně rozdělena do 50 regionů. Nejvyšší horou je Mount Teide – který měří 3718 m

Hlavní město Španělska je Madrid, který se nachází v zemi na španělském plošině.Madrid má 6.000.000 obyvatel v metropolitní oblasti a je největší a nejlidnatější město ve Španělsku. Madrid je také země administrativní, finanční a kulturní centrum a hlavní přepravní rozbočovač.

Obecně řečeno, Španělsko středomořské podnebí podél pobřeží na jihu a východě, Atlantic klima podél pobřeží na severu, kontinentální klima v interiéru.

Španělsko je známo, že velmi populární turistickou destinací a přijímá asi 60 milionů návštěvníků ročně. Regiony v severovýchodní Katalánsku a Andalusie na jihu a na ostrovech v Atlantiku je nejnavštěvovanější turistické oblasti. Španělsko je známá tím, oblíbenou destinací pro ty, kteří hledají slunce a pláž svátky podél pobřeží, ale země je také známý pro jeho kulturní turistiky.

Španělsko je hlavní letiště je Madrid Airport – Barajas, který se nachází nedaleko centra hlavního města.Jinak Barcelona International Airport a Palma de Mallorca International Airport některé z národa nejrušnějších letišť.

Populární destinace pro pronájem aut

Menu