Autopůjčovna Menorca

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Menorca

Najděte levné autopůjčovny v Menorca vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Menorca. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Menorca

Autopůjčovna Menorca
Půjčovna aut Menorca

Španělský ostrov Menorca ve Středozemním moři, a patří k Baleárských ostrovů. Menorca má 92.000 obyvatel (2011), se nachází severovýchodně od většího sousedního ostrova Mallorca.

Menorca je většinou skalnaté krajiny s 200 km dlouhé pobřeží. Existuje asi 70 pláží na ostrově. Nejvyšší bod je Monte Toro, který se nachází v 358 m Menorca byla prohlášena biosférickou rezervací v roce 1993 UNESCO.

Ostrov má mnoho megalitických památek z bývalého keltského obyvatelstva.

Hlavní město Menorca Mahon států, a je ostrov správní centrum a největší město – s cca. 30.000 obyvatel. Mahon se nachází na jihozápadním pobřeží, port je trajektové spojení na takové Mallorca.Cestovní ruch je hlavním zdrojem příjmů pro město, a existuje celá řada turistických atrakcí (včetně historické muzeum) kromě pláží, pestrá noční život a nákupní možnosti.

Některé z nejpopulárnějších přímořských letovisek / turistické oblasti Mau Menorcy, Es Castell, Sant Lluís, Alaior, Ferrerias Ciutadella.

S půjčovny aut ve městě Menorca, můžete si vzít příjemné výlety a vidět více ostrova. Jeden může, mimo jiné, jízdy na historické obce Llafuda Torre, zamiřte do Sant Nicolau hradu z období kolem roku 1700 v přístavu Ciutadella jihu ostrova, nebo navštívit zříceninu hradu „Castillo de Santa Agueda“ od 500 – což je umístěn ve městě Ferrerias severovýchodní pobřeží.

Na ostrově je mezinárodní letiště – Menorca Airport – se nachází asi 5 km jihozápadně od hlavního města Mahon.