Autopůjčovna USA

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut USA

Najděte levné autopůjčovny v USA vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v USA. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

USA

Autopůjčovna USA

Půjčovna aut USA

Spolková republika USA (Spojené státy americké), se nachází v Severní Americe, a má přibližně 310 milionů obyvatel (2010). To je ohraničené Kanada na severu, Atlantským oceánem na východě, Florida úžina, Mexiko a Mexický záliv na jihu, a Tichý oceán na západě.USA se skládá z 50 států a Federální okres Kolumbie (District of Columbia – lépe známý jako Washington DC).USA zahrnuje severozápadní části kontinentu (Aljaška) a Havaj v tichomořských ostrovů a řadu dalších oblastí.

USA je na světě třetí největší země v oblasti, po Kanadě a Rusku, a je také největším světovým nejmocnějším státem – pokud jde o hospodářství, kultury, politiky a obrany.

Krajina je pestrá a plná kontrastů, a tím i velké rozdíly v klimatických podmínkách. Jedním z nejžhavějších oblastí jsou v Death Valley – Údolí v Mohavské poušti v jižní Kalifornii.

USA dostává asi 60 milionů zahraničních turistů ročně, s bezpočtem památek a památek. Na severovýchodě je hlavním městem Washington DC – pokud takové Americký prezident embedsbolig “Bílý dům” se nachází, a kousek dál na sever najdete největší americké město New York (8,5 milionu obyvatel) je jedním z největších světových hospodářských a kulturních center. V jihovýchodní leží stát Florida – Jako takový Známý pro jeho teplým podnebím, Walt Disney World a Epcot Center.Kalifornská písečné pláže a slavných měst jako. Los Angeles se nachází jihozápadně od země, a po celých Spojených státech, jsou pohoří Rocky Mountains.Ve státě Colorado je nejvyšší část Skalistých hor – tam, kde více než 100 vrcholů nad 4000 m

Některé z většiny USA je navštívených míst jsou: Times Square v New Yorku, Las Vegas Strip, National Mall a Memorial Parks ve Washingtonu DC, Faneuil Hall v Bostonu a Disney World na Floridě.Jiné populární destinace patří Niagarské vodopády, Grand Canyon, Great Smoky Mountains (národní park) v Tennessee a Hollywood v Los Angeles.

Největší americká města, New York (8.5 milionů obyvatel – zhruba 19 milionů na městské oblasti), Los Angeles (4000000), Chicago (2800000) a Houston (2000000).

Spojené státy mají mnoho rušných mezinárodních letišť – včetněJohn F. Kennedy International Airport (New York), Washington Dulles International Airport, Chicago Airport, Hartsfield International Airport (Atlanta) a Seattle International Airport.

Populární destinace pro pronájem aut

Menu