Autopůjčovna USA

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut USA

Porovnat ceny a najít levné pronájem vozu v Spojené státy od známých a místních autopůjčoven. V ceně je zahrnuto pojištění a neomezený počet ujetých kilometrů. Ušetřete až 70% na pronájem auta ve Spojených státech prostřednictvím nás.

USA průvodce

Bilutleie USA
Pronájem auta USA

Spojené státy americké se nachází v Severní Americe a má přibližně 310 milionů obyvatel (2010). Jedná se o třetí díl filmu The Same Time z Mexico roku 2016. Spojené státy se skládá z 50 států, stejně jako federální okres Kolumbie (District of Columbia – lépe známý jako Washington DC). Spojené státy také zahrnují severozápadní část kontinentu (Aljaška) a havajské souostroví v Tichém oceánu, stejně jako řadu dalších území.

Spojené státy jsou třetím prezidentem na světě. největší země v rozsahu, po Kanadě a Rusku, a je také nejmocnějším státem na světě – pokud jde o ekonomiku, kulturu, politiku a obranu.

Krajina je pestrá a kontrastní, a proto má také velké rozdíly klimatu-moudrý. Jedna z nejteplejších oblastí na světě se nachází v Údolí smrti – údolí v Mohavské poušti v jižní Kalifornii.

Atrakcí

Spojené státy dostávají asi 60 milionů zahraničních turistů ročně, a má nespočet atrakcí a památek. Na severovýchodě je hlavní město Washington, D.C., kde se mimo jiné nachází hlavní město Washington, D.C., ve Washingtonu, D.C., kde, Kancelář amerického prezidenta „Bílý dům“ se nachází a o něco dále na severovýchod najdete největší město Spojených států New York (8,5 milionu obyvatel), které je jedním z nejvýznamnějších ekonomických a kulturních center na světě. Na jihovýchodě je stát Florida – což je mimo jiné stát státu Florida. známý pro své teplé klima, Walt Disney World a Epcot Center. Kalifornie je písečné pláže a slavných měst, jako je Los Angeles se nachází v jihozápadní části země, a přímo přes Spojené státy najdete pohoří Rocky Mountains. Ve státě Colorado leží nejvyšší část Skalistých hor – kde více než 100 vrcholů je více než 4000 metrů nad mořem.

Některé z nejnavštěvovanějších míst ve Spojených státech jsou: Times Square v New Yorku, Las Vegas Strip, National Mall a Memorial Parks ve Washingtonu DC, Faneuil Hall v Boston a Disneyworld na Floridě. Mezi další oblíbené osady patří Niagarské vodopády, Grand Canyon, Velké kouřové hory (národní park) v Tennesse a Hollywood v Los Angeles.

Grand Canyon patří mezi nejnavštěvovanější turistické atrakce ve Spojených státech.

Největšími americkými městy jsou New York (8,5 milionu obyvatel – přibližně 19 milionů v metropolitní oblasti), Los Angeles (4 miliony), Chicago (2,8 milionu) a Houston (2 miliony).

Spojené státy mají mnoho rušných mezinárodních letišť – včetně John F. Kennedy International Airport (New York), Washington Dulles International Airport, Chicago Airport, Hartsfield International Airport (Atlanta) a Seattle International Airport.

Řízení ve Spojených státech

Řízení ve Spojených státech je obvykle velmi snadné a přímočaré, pokud jde o silniční síť a navigaci. Infrastruktura většiny měst je mnohem více přizpůsobena automobilové dopravě než například v mnoha evropských městech. Města Spojených států jsou novější, a mnoho z nich rostlo až poté, co auto se stalo společným vozidlem. Současně existuje také mnoho měst, která bojují s velkým provozem a hustým provozem. Navzdory dobrým silnicím může trvat dlouhou dobu, než se dostanete z bodu A do bodu B, a to zejména během dopravní špičky. Mimo města je to mnohem jednodušší, ale i tam může být provoz hustý. To opět velmi závisí na tom, kde ve Spojených státech budete řídit.

Jezděte velmi opatrně, pokud se přiblížíte ke školnímu autobusu.

Pravidla silničního provozu v USA

V některých oblastech existují významné rozdíly v pravidlech silničního provozu v každém státě ve Spojených státech. Jak orgány ve státech, tak místní orgány mohou stanovit určitá rozlišovací pravidla. Obecně platí, že budete sotva muset vložit sami důkladně do těchto, pokud budete řídit opatrně a normálně. Mezi věci, které můžete věnovat pozornost, jsou:

 • Ve Spojených státech, jet na pravé straně silnice.
 • Řidič a všichni cestující musí být bezpečnostním pásem.
 • Jezděte velmi opatrně, pokud se přiblížíte ke školnímu autobusu. Na většině míst není dovoleno předjíždět školní autobusy, které zastavily na autobusové zastávce.
 • Na většině míst je povoleno odbočit vpravo na semaforech na červenou. Pokud to není povoleno, bude to obvykle znamení.
 • Pokud vás zastaví policie při jízdě, zaparkujte na pravé straně silnice, zastavte motor auta a udržujte obě ruce viditelné na volantu auta. Neopouštějte auto, pokud vás o to nepožádá policie.
Rychlostní limity ve Spojených státech jsou určeny každým sdíleným stavem.

Rychlostní limity v USA

Ve Spojených státech každý stát určuje, které rychlostní limity platí v příslušném státě. Místní orgány mohou také stanovit své vlastní snížené rychlostní limity v oblastech, které spravují.

Rychlostní limity jsou zobrazeny značkami a nejběžnější limity, se kterými se můžete setkat, jsou mezi následujícími:

 • Města, města a obytné oblasti: často mezi 20 a 40 míle /h (32 – 64 kilometrů / h).
 • Venkovské silnice: často mezi 45 a 65 míle /h (72 – 105 km / h).
 • Dálnice: často mezi 55 a 75 míle /h (89 – 121 kilometrů / h).
Federální zákon platí ve všech státech na hranice alkoholu, a některé státy mají další ustanovení federálního zákona.

Limity alkoholu ve Spojených státech

Zákony upravující limity alkoholu (a další látky) se ve Spojených státech poněkud liší než v Evropě, mimo jiné. V této oblasti, země má federální zákon, který platí ve všech státech, a v některých státech existují místní další ustanovení federálního zákona.

Federální zákon stanoví 0,08% limit pro soukromé motoristy jako limit na to, zda vztah je trestné, nebo ne. Trest za trestné činy se však značně liší ve vztahu k dotyčnému státu a samozřejmě také v souvislosti s tím, zda jste způsobili nehodu, škodu na jiných osobách/materiálech atd.

V některých státech je také nižší limit alkoholu– ale tam, kde porušení není považováno za trestný čin. Příkladem je stát Colorado, kde je limit nastaven na 0,05 %. Pokud máte hladinu alkoholu alkoholu nad 0,05%, ale pod 0,08%, to obvykle za následek pokutu. Pokud je hladina alkoholu v krvi vyšší než 0,08%, může to mít za následek tvrdší tresty.

Doporučená půjčovna aut

Spojené státy jsou určeny pro pronájem auto výlety, bez ohledu na to, který stát nebo město navštívíte. Silnice jsou trvale dobré, země má jedinečnou automobilovou kulturu a vztah k řízení, a proto existuje mnoho známých jízdních tras ve Spojených státech. Zde jsou některé z nejpopulárnějších.

Od Atlantiku k Tichému oceánu

Mnozí sní o řízení Spojených států od pobřeží k pobřeží, a pak obvykle mezi New Yorkem a Los Angeles. Je docela možné udělat takovou cestu s pronajatým autem, pokud máte dostatek času. Čas bude samozřejmě záviset na tom, kterou trasu si vyberete a jak dlouho chcete strávit na každé zastávce na cestě. Níže si můžete prohlédnout vzdálenosti a efektivní dobu jízdy pro některé z typických silničních voleb.

 • Nejkratší trasa mezi New Yorkem a Los Angeles vede mimo jiné přes Chicago a Las Vegas – Vzdálenost je 4490 kilometrů/ efektivní doba jízdy je přibližně 40 hodin.
 • New York do Los Angeles přes,mimo jiné, Nashville, New Orleans,Houston a Phoenix – Vzdálenost je 5327 kilometrů / efektivní doba jízdy je přibližně 49 hodin.
 • New York do Los Angeles přes Chicago, Minneapolis, Missoula, Seattle a San Francisco , mimo jiné – Vzdálenost je 6420 kilometrů / efektivní doba jízdy je přibližně 60 hodin.

Například, pokud jedete nejkratší trasu, a mají efektivní dobu jízdy 6 hodin denně, výlet z pobřeží na pobřeží 1 týden.

Pokud si vyberete výlet přes San Francisco, můžete dohnat slavný most Golden Gate.
Route 66 je legendární trasa jízdy ve Spojených státech, které mnoho lidí chce zažít.

Us Route 66

Route 66 je legendární trasa, která původně (1926) šla z Chicaga do Los Angeles. Silnice zahrnuté v trase jsou označeny vlastními značkami Route 66. Trasa byla několikrát změněna a původně byly přidány silnice, které nebyly zahrnuty. V posledních letech však americká silnice Route 66 utrpěla renesanci a je nyní považována za významnou památku ve Spojených státech. Mnozí si pohodlné pronájem auta, když navštíví Spojené státy, a vzít cestu objevu podél částí slavné jízdy trasy. Níže si můžete prohlédnout vzdálenost a efektivní jízdní čas, pokud chcete řešit aktuální verzi celé trasy 66.

 • US Route 66 mezi Chicagem a Los Angeles – Vzdálenost je 3666 kilometrů / efektivní doba jízdy je přibližně 50 hodin.
 • Vezměte prosím na vědomí, že čas strávený zde platí, pokud se důsledně držíte silnic uvedených na trase 66. Můžete jet mezi oběma městy téměř 20 hodin rychleji, pokud se budete držet nejlepších silnic.
Hodně z cesty prochází pouští, ale na cestě je několik zajímavých památek.

Z Los Angeles do Las Vegas

Pro mladé lidi v Kalifornii, cesta do Las Vegas je téměř druh rituální test, který „každý“ musí projít. Tato trasa je dobře známá i mimo Spojené státy, a je popsána v mnoha filmech, knihách, televizních pořadech a písních. Ačkoli většina cesty prochází pouští,existuje spousta příležitostí pro vzrušující památky,restaurace a podivná muzea, kde se můžete zastavit po cestě. Pokud projíždíte malými městy Victorville a Barstow, můžete se pochlubit jízdními částmi route 66.

 • Los Angeles do Las Vegas přes Route 66 – Vzdálenost je 460 kilometrů / efektivní doba jízdy je 4 hodiny a 30 minut.

Dálnice pacifického pobřeží

Pro ty, kteří navštíví Kalifornii, jízda na Pacific Coast Highway je skvělý způsob, jak poznat stát. Úsek se také nazývá California State Route 1. To je jeden z nejkrásnějších tras na světě, a prakticky celý výlet jde hned vedle Tichého oceánu. Výchozím bodem je vlastně město Legget v blízkosti hranic s Oregonem, ale většina lidí se rozhodnou použít San Francisco jako výchozí bod. Ve všech případech se trasa jízdy zastaví v San Diego, které vás zavede kolem Los Angeles a řady příjemných malých měst. Přineste si plavky na cestu, protože zde jedete kolem mnoha z nejlepších a nejznámějších pláží a přímořských letovisek ve Spojených státech.

 • San Francisco do San Diega na Pacific Coast Highway – Vzdálenost je 935 kilometrů / efektivní doba jízdy je 11 hodin.
Pacific Coast Highway patří mezi nejkrásnější jízdy na světě. Zde minete mnoho z nejlepších pláží ve Spojených státech.
Zámořské dálnice vás zavede přes malé tropické ostrovy Florida Keys.

Zámořská dálnice

Overseas Highway technicky vede od pobřeží Floridy do Key West, ale většina start turné v Miami. Jedná se o jednu z nejkratších a nejjednodušších mezi kultovními americkými jízdními trasamia také jednou z nejlepších. Lví podíl na trase běží na malých tropických ostrovech Florida Keys a na 42 mostech, které spojují ostrovy dohromady. Na turné projedete kolem mnoha příjemných malých měst a přírodních oblastí s jedinečnou flórou a faunou.

 • Miami na Key West na zámořské dálnici – Vzdálenost je 266 kilometrů / efektivní doba jízdy je 3 hodiny a 30 minut.

Firmy si můžete pronajmout auto z ve Spojených státech

Ve Spojených státech, najdete prakticky všechny největší autopůjčovny víte, z jiných částí světa. Mnoho z nejznámějších společností na světě je také amerického původu. Mezi největší společnosti, které najdete všude, patří Alamo, National, Enterprise, Avis, Hertz, Dollar, Sixt, Thrifty, Budget, Advantage a Rent-A-Wreck.

7 často kladené otázky týkající se pronájem automobilu v Spojené státy

Kolik vám musí být, abyste si ve Spojených státech mohli půjčit auto?

Většina autopůjčoven ve Spojených státech vyžadují, aby řidič / nájemce být 21 let. Existují výjimky a v některých státech je nejnižší věková hranice 18 let. U některých typů automobilů může být také mírně vyšší věková hranice. Stejně jako ve většině ostatních zemí je běžné, že mladí nájemníci (ve věku od 21 do 25 let) platí připojištění.

Mohu platit debetní kartou za pronájem auta v Spojené státy?

Některé společnosti přijímají debetní karty pro platbu nájmu, ale všechny musí poskytnout platnou kreditní kartu, když je vůz vyzvednut. Je to proto, že autopůjčovna bere zálohu z kreditní karty. Mějte na paměti, že použitá kreditní karta musí být na stejné jméno jako hlavní nájemce vozu.

Potřebuji mezinárodní řidičský průkaz ve Spojených státech?

Každý, kdo řídí auto ve Spojených státech, musí mít platný řidičský průkaz ze své domovské země. V některých státech, jste také povinni mít mezinárodní řidičský průkaz (IDP). V tomto případě musí být IDP předložena při sběru pronajatého auta ve státech, které to vyžadují. Zeptejte se autopůjčovny předem a nezapomeňte, že mezinárodní řidičské průkazy musí být získány ve vaší domovské zemi.

Je to běžné pro mýtné stánky ve Spojených státech?

Prevalence mýtných stánků se ve Spojených státech značně liší, v závislosti na dotyčném státě nebo městě. Pokud jedete po zpoplatněné silnici s mýtnou budkou, zaplatíte si, když projdete boomem. Jako platební prostředek jsou přijímány jak hotovost, tak karty. V některých místech je takzvaný „Bezhotovostní mýtné silnice“, to znamená, že autopůjčovna obdrží účet. Částka plus administrativní poplatek bude poté připočtena k vaší konečné vyúčtování (stržena z kreditní karty, kterou používáte při pronájmu vozidla). Chcete-li se vyhnout poplatku, můžete získat předplacený oblat na většině míst (PlatePass).

Proč se zákony o silničním provozu v různých státech liší?

Ve Spojených státech mají státní i federální zákony. Většina zákonů a pravidel týkajících se řízení, jako jsou rychlostní limity a limity alkoholu, jsou určeny každým státem. Proto je v těchto oblastech velké rozdíly. Tam může být také velké rozdíly v pokutách, které obdržíte, pokud porušíte silniční dopravní předpisy.

Je to běžné pro jednosměrné pronájmy ve Spojených státech?

Jednosměrné pronájmy jsou poměrně rozšířené ve Spojených státech, a jsou přijímány prakticky každý autopůjčovny. To stále závisí na tom, kde si vyzvednout auto a kde chcete dodat. Ceny jednosměrných pronájmů mohou být také velmi rozmanité, a to jak z hlediska toho, kam chcete dodat, tak ve vztahu ke společnosti, od které si pronajmete (zkontrolujte před dokončením objednávky).

Co mám dělat v případě krádeže svého auta, nehody nebo zranění?

Pokud je vaše auto odcizeno nebo jste účastníkem nehody, měli byste nejprve kontaktovat policii, kde jste. Poté musíte kontaktovat autopůjčovnou, kterou používáte. Obraťte se také na vlastní pojišťovnu, kde máte cestovní pojištění, odpočitatelné pojištění nebo jiné příslušné pojištění. Ve většině oblastí, 911 číslo, které voláte, když budete potřebovat pomoc od vymáhání práva.

Destinací