Autopůjčovna New York Letiště

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut New York Letiště

Najděte levné autopůjčovny v New York Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v New York Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

New York Letiště

Autopůjčovna New York Letiště
Půjčovna aut New York Letiště

John F. Kennedy International Airport (JFK) je největší a nejvýznamnější letiště v USA. Nachází se v sousedství Jamajce New Yorku část města Queensu, a slouží asi. 47000000 cestujících ročně.Tam jsou také dvě další hlavní letiště v newyorské čtvrti (La Guardia a Newark).

Letiště bylo zahájeno v roce 1942 a se otevřel pro civilní letectví v roce 1948. Až do atentátu na prezidenta Johna F. Kennedyho v roce 1963 byl oficiální název New York mezinárodní letiště. Dnes říkají letiště obvykle krátká, JFK Airport.

John F. Kennedy Airport mají devět terminálů, ale v posledních letech, občas některé z nich byly uzavřeny z důvodu rekonstrukce. Tato práce je nyní téměř kompletní.

Počet mezinárodních leteckých společností působí velké množství pravidelných letů do destinací po celém světě.

Chcete-li získat z letiště do centrálních částí New Yorku, můžeme použít vlak, metro a autobus. Běžné městské autobusy a dopravu na letiště jsou k dispozici. Navíc působí zvláštní kyvadlové autobusy z letiště do jiných destinací v Manhattanu.

V opačném případě, můžete použít žluté taxíky. Limuzíny s řidičem je k dispozici, pokud budete chtít dát peníze do něj.

Pokud chcete půjčit auto v New Yorku, je k dispozici více možností při Johna F. Kennedyho letiště. Mezinárodní pronájem kanceláří jako Avis, Budget, Dollar, Enterprise, Hertz a National jsou zastoupena.

Existuje jen jeden hotel na letišti – Ramada Plaza Hotel. Tam být, nicméně, několik hotelů v letištním společenství, včetně Best Western JFK Airport, Comfort Inn JFK, JFK Holiday Inn, Hilton Garden Inn, a JFK Courtyard by Marriott – to vše s bezplatnou kyvadlovou dopravu na letiště a zpět.

Veřejné prostory z hlediska obchodů, restaurací, kaváren a barů jsou velmi dobré na všech terminálech. Pokud se vyskytnou problémy s nohou v této velké letiště, můžete se obrátit na některou z mnoha zástupců Traveler je pomoci. Oni jsou snadno rozpoznatelné v jejich červených bund.