Autopůjčovna Itálie

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Itálie

Najděte levné autopůjčovny v Itálie vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Itálie. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Itálie

Autopůjčovna Itálie

Půjčovna aut Itálie

Jižní Itálie v Evropě, a má společnou hranici s Francií, Švýcarskem, Rakousko a Slovinsko na východě.V italských hranic je také Lilliputian stavy San Marino a Vatikán. Itálie Jeden z původních zemí EU.Země se rozkládá na celkové ploše více než 300 000 km2 a má populaci téměř 60 milionů EUR (2010).

Itálie se skládá hlavně z Appennine poloostrova, velký poloostrov v oblasti Středozemního moře a na dvou hlavních ostrovů Sicílie a Sardinie.V severovýchodní je Jaderské moře, na jihovýchodě Jónském moři na jihozápadě, a Tyrhénské moře v severozápadní Ligurského moře.

Hlavní město Itálie je Řím, který má přibližně 2,7 milionu obyvatel. Další významné a populární měst Milan, Florence, Benátky, Neapol a Palermo.

Existuje mnoho hor v Itálii. Podél poloostrova – od jihu k severu – strečink Apeniny pohoří, dokud se nesetká Alpy, kde se nachází některé z nejvyšší hory Evropy. Je třeba rovněž být “spící” sopka Vesuv u Neapole a aktivní Etna na Sicílii. V opačném případě, je země protíná několik řek, včetně Po (což je důležité pro úrodné roviny Po na severu), Arno a Tiber River (která protéká Římem).

Itálie je jedním z nejpopulárnějších evropských turistických destinací, protože jeho bohatou historií, mnoha kulturními poklady a jeho svět-proslulé potravin a vína kultury. Země má několik dochovaných Egypta (včetně vytěžené měst pompejské Herculanum podle Neapol) – a všechny staré centrum hlavního Řím je zapsáno na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Itálie je největší a nejrušnější letiště je Fiumicio International Airport (“Leonardo da Vinci”) mimo Řím.Další významné mezinárodní letiště Milan Airport – Malpensaa Neapol letiště – Copodichino.

Populární destinace pro pronájem aut

Menu