Autopůjčovna Bergamo

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Bergamo

Najděte levné autopůjčovny v Bergamo vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Bergamo. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Bergamo

Autopůjčovna Bergamo

Půjčovna aut Bergamo

Bergamo je hlavním městem provincie Bergamo, který se nachází v italském venkově Lombardie – 40 km severovýchodně od Milána.Je to kousek do Alp a krásné údolí Valle Brembana a Valle Seriana se nachází ve městě Bergamo. Počet obyvatel přibližně 115.000 obyvatel v Bergamo (2010), který má nějakou výrobní (zejména textil, potraviny a elektronika). Město také má jeho vlastní univerzitu, která byla otevřena v roce 1968.

Bergamo je, tak jako mnoho jiných italských městech, která byla založena ve starověku Římany – a baru, když název Bergomum. V nedávné historii bylo město pod jiný ovládací prvek. Mezi další patřil k Benátkyfrom 1428-1797 – a později v Rakousku, dokud se stal Italem v roce 1859.

Staré město, Città alta, je samo o sobě hlavní turistickou atrakcí – a je také domov pro několik městských architektonické skvosty – včetně Piazza Vecchia. Na náměstí najdeme Palazzo della Ragione od 1190 je – což je nejstarší radnice – a Palazzo della Biblioteca začátku roku 1600. Další významné stavby patří Palazzo Broletto a kostel Santa Maria Maggiore, jak ze středověku.

Nová čtvrť, Città Bassa, se vyznačuje hektického obchodního života – a je doma k několika nákupních center. V ulicích jsou jinak dominuje nejrůznějších obchodních a finančních institucí.

Nejbližší letiště je Bergamo Airport, který se nachází 45 km severovýchodně od města.

Menu