Autopůjčovna Bergamo

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Bergamo

Porovnejte ceny a najít levné pronájem vozu v Bergamo od známých a místních autopůjčoven. V ceně je zahrnuto pojištění a neomezený počet ujetých kilometrů. Ušetřete až 70% na pronájem auta v Bergamo přes nás.

Bergamo průvodce

Bilutleie Bergamo
Bergamo Půjčovna aut

Bergamo je hlavním městem provincie Bergamo, která se nachází v italské krajině Lombardie – 40 km severovýchodně od Milána. Je to kousek od Alpa krásná údolí Valle Brembana a Valle Seriana se nacházejí v blízkosti Bergama. V Bergamu (2010), které má určitý průmysl (zejména v textilním, potravinářském a elektronickém průmyslu), žije asi 115 000 obyvatel. Město má také vlastní univerzitu, která byla otevřena v roce 1968.

Bergamo, stejně jako mnoho dalších italských měst, bylo založeno ve starověku Římany – a to pak neslo jméno Bergomum. V nedávné historii, město bylo předmětem jiného pravidla. Mimo jiné to není poprvé, co The New York patřila Benátkám v letech 1428-1797 – a později rakousku– až do roku 1859, kdy se stala italskou.

Atrakcí

Slavné náměstí Piazza Vecchia v Bergamu

Staré město Città altaje samo o sobě významnou turistickou atrakcí – a zde je mimo jiné několik architektonických skvostů města. Náměstí Piazza Vecchia. U náměstí najdeme Palazzo della Ragione z roku 1190 – což je nejstarší italská radnice – a Palazzo della Biblioteca z počátku 17. Mezi další významné budovy patří Palazzo Broletto a kostel Santa Maria Maggiore, oba z vrcholného středověku.

Nová čtvrť Città bassase vyznačuje hektickým obchodním životem – a existuje zde také několik nákupních center. V ulicích jinak dominuje různorodá škála obchodních a finančních institucí.

Prozkoumejte Bergamo s pronájmem vozu

Město Bergamo je dost zajímavé, ale většina lidí, kteří zde létají, buď jedou do Milána, nebo prozkoumat region. To je velmi dobrý výchozí bod pro minulost. Vzdálenost od Bergama a krásných údolí s krásnými vesnicemi je jen pár kilometrů. Nejkrásnější jezera v Itálii jsou také blízko. Zde jsou některé návrhy pro jízdu trasy.

San Pellegrino Terme se nachází v krásném údolí.

San Pellegrino Terme – pramenitá voda v si můžete koupat v

Jedná se o malé město, kde pochází slavná pramenitá voda, ze které se často podává v restauracích. San Pellegrino Terme je jen kousek autem od Bergama, v krásném údolí, zasazené mezi hory. Pramenitá voda, ve které se můžete koupat, zatímco zároveň přemýšlíte o tom, že trvá téměř 30 let, než se dostanete z Alp dolů do města, kde je vypuštěna na lahvích. Vzhledem k tomu, voda je údajně zdravé, najdete několik dobrých lázní v San Pellegrino, také v některých hotelech ve městě. Nejstarší termální lázeň je z roku 1840. V San Pellegrino Terme se procházíte v tichých ulicích obklopených nádhernými secesními budovami.

  • Je to jen 26 kilometrů na venkovské silnici z Bergama do San Pellegrino Terme, kterou jedete asi za 40 minut. To je začátek pěkné jízdní trasy, která vás zavede přes hory a například na severní stranu jezera Como.
Kolem jezera Como je mnoho krásných vesnic.

Jezero Como – Snad nejkrásnější jezero Itálie

Como je třetí největší jezero v Itálii, a je často považován za nejkrásnější. Vypadá to, že písmeno Y se otočilo na hlavu. Podél celého jezera najdete krásné malé vesnice, kromě větších měst Como a Lecco, které jsou na každém konci náruče jezera. Na jezeře Como se podíváte na výlet lodí,podíváte se na architekturu,sedíte v pěkných kavárnách, barech a restauracích, plavte si, vychutnejte si děti, ať už jsou s, nebo si jen užíváte klidný život jedné z nejkrásnějších oblastí Itálie. Městečko Bellagio je mnohými považováno za perlu jezera Como. To lze nalézt na špičce, kde obě ramena moře se rozvětvené dolů na Como a Lecco, resp.

  • Z Bergama je to 57 kilometrů do Bellagia a celá cesta jde po venkovské silnici. Obvykle strávíte 1 hodinu a 20 minut pronájem auta. Pak minete Lecco na silnici. Pro Como je to přibližně stejná vzdálenost a stejně dlouhá doba běhu.
Výrobce nástrojů v Cremoně.

Cremona – Hudební město údolí Po

Město Cremona v údolí Po je známé především svou hudební historií azejména staletou tradicí výroby hudebních nástrojů. Odtud pocházejí mimo jiné exkluzivní housle rodiny Stradivari, lépe známé jako Stradivarius. Celkem existuje více než 150 různých výrobců nástrojů v Cremoně. Samozřejmě zde probíhají koncerty téměř nepřetržitě, konají se pravidelné festivaly a lidový život je popisován jako příjemný a příjemný. Město patří také k nejkrásnějším v regionu.

  • Nejrychlejší trasa mezi Bergamem a Cremonou vede po dálnici přes Brescii. Trasa je pak 98 kilometrů, které byste normálně strávit 1 hodinu jízdy.
  • Pokud máte čas a chcete vidět více krajiny, můžete jet po venkovské silnici nejblíže k přímce mezi oběma městy. To obvykle trvá o půl hodiny déle, a to navzdory skutečnosti, že vzdálenost je téměř o 20 kilometrů kratší.
Pro milovníky přírody, Seriana Valley je místem, kam jít jak v létě, tak v zimě.

Val Seriana – Vynikající přírodní zážitky

Seriana Valley je mekkou pro každého, kdo se zajímá o přírodu, bez ohledu na roční období. V horách podél údolí najdete 5 lyžařských středisek, které mají dobré podmínky v zimě a které jsou skvělé turistické oblasti, když sníh není na zemi. Rozptýlené podél údolí jsou krásné vesnice se středověkými budovamia mezi nimi jsou vinice a farmy blízko. Ať se zastavíte kdekoli, najdete příjemné možnosti stravování s regionálními lahůdkami, kvalitním vínem a přátelskými lidmi, kteří rádi navštěvují. Pokud budete sledovat údolí celou cestu dovnitř, budete nakonec muset otočit, protože tady cesta končí v horách. Pěkná cesta je nejprve zažít některé z vesnic Val Seriana, a pak zamiřte na východ k jezeru Lake Lake d’Iseo.

  • Z Bergama do Villa d’Ogna, vesnice, kde můžete vzlétnout směrem na Lago d’Iseo, je to 37 kilometrů. Doba běhu je obvykle asi 45 minut.

Gardské jezero – Zde je život pohodlný

Lago di Garda je největší italské jezeroa je dobře známé mnoha norským turistům. Mírné klima údolí je v této zeměpisné šířce jedinečné a rostou zde i olivy. To zase dělá jezero oblíbenou destinací po celý rok. Stejně jako u jezera Como, tam jsou krásné vesnice a města podél většiny mořských břehů. Tam jsou moře z těch, z čeho vybírat, a drtivá většina z nich jsou velmi pěkné a příjemné zůstat palců Mezi hlavními navštívených míst najdete malou pevnost Castello Scaglieri v Sirmione, města Desenzano del Garda, Riva del Garda (na samém severním konci), Malcesine a Bardolino.

Idylické jezero Garda – největší jezero v Itálii.
  • Jezero Garda je dlouhé a vzdálenost a doba jízdy zcela závisí na místech, která chcete navštívit. Například, jet nejprve z Bergama do Sirmione, který se nachází na výčnělku na jižním konci moře. Vzdálenost je zde 87 kilometrů, cesta vede po dálnici a je provedena za 1 hodinu.
  • Pak můžete jezdit kolem moře, pokud máte čas a touhu. Ze Sirmione do Riva del Garda je to 89 kilometrů, když jedete po východní straně jezera, což trvá 1 hodinu a 20 minut, pokud jedete bez zastavení.

Parkování a provoz s pronájmem auta

Stejně jako mnoho jiných měst v Itálii, Bergamo má zóny, které jsou bez aut. Tyto zóny se nazývají ZTL a jsou obvykle dobře označeny znaky. Pokud se váš hotel nachází v zóně ZTL,je to obvykle vyřešeno kontaktováním hotelů před příjezdem s pronajatým autem. Hotel pak poskytuje výjimku, ale obvykle to platí pouze při příjezdu a odjezdu, a ne proto, abyste mohli jezdit po zóně.

Parkování mimo zóny ZTL obvykle jde v Bergamu v pohodě. Je zde mnoho parkovacích garáží a také místa podél ulic. Získáte slušný přehled dostupných prostorů s různými aplikacemi, které lze stáhnout do telefonu nebo použít prostřednictvím webového prohlížeče, jako je Parkopedia.

Provoz v Bergamu je poměrně pěkný řídit, ale nezapomeňte, že Italové mají poněkud více stresující styl jízdy než Norové.

Jízda uvnitř Bergama není obtížná, ale ulice mohou být úzké a styl jízdy většiny Italů je poněkud více stresující, než jsme zvyklí. Na venkovských silnicích, které vedou mezi městy a městy v regionu, může být velký provoz, včetně autobusů a nákladních automobilů. Mějte trpělivost, jeďte bezpečně a nejlépe trochu defenzivně. Vezměte prosím na vědomí, že na venkovských silnicích může být mnoho cyklistů.

Letiště

Existují dva oficiální názvy letiště v Bergamu, respektive Orio al Serio International Airport, a Il Caravaggio International Airport. Některé letecké společnosti také odkazují na letiště jako Milan-Bergamo. Jedná se o tři letiště obsluhující Milán, kde ostatní jsou letiště Linate a letiště Malpensa.

Autopůjčovny mají kanceláře a přepážky v příletové hale na letišti. K dnešnímu dni to zahrnuje mezinárodní společnosti jako Hertz, Budget, Avis, Europcar a Sixt, stejně jako místní společnosti jako Autoeuropa, Autovia a Maggiore Rent.

  • Vzdálenost od Il Caravaggio do Bergama je sotva 4 kilometry, s dobou jízdy asi 10 minut. Z letiště do centra Milána je to asi 45 kilometrů a s dobou jízdy asi 1 hodinu a 5 minut.