Autopůjčovna Milán Malpensa Letiště

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Milán Malpensa Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Milán Malpensa Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Milán Malpensa Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Milán Malpensa Letiště

Autopůjčovna Milán Malpensa Letiště

Půjčovna aut Milán Malpensa Letiště

Mezinárodní Milan Malpensa Airport (MXP) je severní Itálii je hlavní letiště se nachází 48 km severozápadně od města Milán.

Letiště slouží 19000000 cestujících ročně (2011), a má širokou škálu mezinárodních a mezikontinentálních letů. Milan Malpensa letiště je hlavní rozbočovač pro letecké společnosti Air Italy, Air One a EasyJet.

Letiště má dva terminály, T1-T2 Malpensa západ a sever-Malpensa. Svorky se nachází daleko od sebe, a tam jsou autobusy mezi nimi každých 20 minut. Terminál 2 je určen pro charterové lety a levných (převážně z low-cost letecké společnosti Ryanair a easyJet).

Z letiště do centra města vlaků Milan, a autobusy. Kromě toho lze použít taxi dopravu. Pokud se chystáte na druhé milánské největší letiště – Milan Linate Airport– existují také autobusové hit.

Pokud si chcete pronajmout auto v Miláně, má řadu autopůjčoven v jejich poboček na letišti – včetně Avis, easyCar Europcar, Hertz a Sixt.

Existuje celá řada zařízení na milánské letiště Malpensa pro cestující – včetně dobrou řadu obchodů (včetně duty-free obchodu), restaurace a bary.To se vztahuje na obou terminálů. K dispozici je také business centrum na letišti, stejně jako informace o pult, banky, směnárny, bankomaty, a zdravotnické centrum.

Nejbližší hotel je „Hotel Malpensa Cilla“, který se nachází 500 metrů od letiště.

Menu