Autopůjčovna Rakousko

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Rakousko

Najděte levné autopůjčovny v Rakousko vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Rakousko. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Rakousko

Autopůjčovna Rakousko
Půjčovna aut Rakousko

Rakousko leží ve střední Evropě, je federální stát skládající se z devíti států s vlastní správou. Počet obyvatel Rakouska je kolem 8,3 milionu lidí (2010) – z toho 1.700.000 ar obyvatelé hlavního města Vídně.

Další velká města v Rakousku Štýrského Hradce, Linci, Salcburku a Innsbrucku.

Rakousko je obklopen řadou sousedních zemí – a ohraničené na západě Lichtenštejnskem a Švýcarskem na jihu Itálie a Slovinska na východě k Maďarsku a na Slovensku a na severu k Německu a České republice.Země je oficiální jazyk je němčina, ale dialekty může být obtížné pochopit, pro turisty, i když mluvit standardní němčinu.

Krajina v Rakousku dominuje pohoří, Alpy a pokrývá západní a jižní části země. To dosáhne nejvyšší vrcholy na rakouské straně až kolem 3800 m

Rakousko je známé jako země s mnoha důležitých příspěvků k evropské kulturní historie – zejména v klasické hudbě. Slavní skladatelé takový jako Wolfgang Amadeus Mozart, Franz Schubert, Gustava Mahlera a Johanna Strausse byli všichni Rakušané. Také Ludwig van Beethoven žil mnoho let v Rakousku. Vídeň má hodně co nabídnout v oblasti umění a kultury. Totéž Salzburg.

Jinak, Rakousko je také známé lyžařské země – a alpine Inšpruk byly rájem pro lyžaře, protože zimní olympijské hry byly drženy tam v roce 1964.

Rakouský hlavní letiště je Vienna International Airport, který se nachází cca. 18 km od centra města.Země je druhým největším letištěm je Salzburg Airport – WA Mozart.

Populární destinace pro pronájem aut