Autopůjčovna Německo

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Německo

Porovnat ceny a najít levné pronájem vozu v Německo od známých a místních autopůjčoven. V ceně je zahrnuto pojištění a neomezený počet ujetých kilometrů. Ušetřete až 70% na pronájem auta v Německu přes nás.

Německo průvodce

Bilutleie Tyskland
Pronájem auta Německo

Německo se nachází ve střední Evropě a má 81,7 milionu obyvatel (2011). Jedná se Dansko o třetí díl Francie, Lucemburskostejno jmenného Belgia filmu 2016 Polen a ve všeobecných volbách v roce 2017. Rakousko Německo má pobřeží na severu směrem k Severnímu moři a Baltskému moři.

Německo spolu se Spojenými státy a Japonskem tvoří tři největší průmyslové země na světě.

Berlín je hlavním městem Německa a největším městem země s 3,4 miliony obyvatel. Berlín se nachází ve východní části Německa a je nejdůležitějším centrem evropské politiky, kultury a vědy v zemi. Město je také důležitým dopravním uzlem. Berlín je oblíbenou turistickou destinací a má historické památky, operu, divadla, muzea, současnou architekturu a umělecké galerie. Kromě toho je hlavní město známé svými festivaly. Berlín přijímá 9 milionů návštěvníků ročně.

Dalšími velkými městy v Německu jsou Hamburk, Mnichov,Kolín nad Rýnem, Frankfurt a Stuttgart.

Frankfurtské mezinárodní letiště je největším německým letištěm. Nové berlínské mezinárodní letiště Braniborsko je také jedním z nejrušnějších v zemi. Letiště je rozšířením letiště Berlín Schönefeld.

Kolín nad Rýnem je jedním z větších měst v Německu, které stojí za návštěvu.

Řízení v Německu

Německo patří mezi nejjednodušší a nejbezpečnější země v Evropě. Všude jsou dobré dálnice– dokonce i venkovská silnice je na vysoké úrovni. Na dálnicích se občas mohou fronty stítkly, ale většinou proto, že probíhají práce na silnicích. Je také poměrně snadné se tam dostat autem v německých městech. Značení je dobré, většina řidičů se drží pravidel silničního provozu a provoz není nijak zvlášť intenzivní nebo agresivní.

V Německu není dovoleno předjíždět školní autobus, který se blíží nebo stojí na zastávce.

Pravidla silničního provozu v Německu

 • V Německu, jet na pravé straně silnice.
 • Světla pro jízdu jsou povinná na autě 24 hodin denně.
 • Veškeré používání mobilního telefonu je zakázáno, když je motor v chodu, s výjimkou hands-free.
 • Je povinné s bezpečnostním pásem pro řidiče a cestující.
 • Děti do 12 let nebo 150 cm by měly vždy používat schválené dětské zádržné zařízení vhodné pro výšku a hmotnost dítěte.
 • Děti by měly sedět na zadním sedadle auta.
 • Děti do 3 let mohou být umístěny na předním sedadle za předpokladu, že sedí ve schválené a upravené židličce a pokud směřují proti směru jízdy (v autě obličejem dozadu a pokud sedadlo airbag neaktivuje.
 • V Německu není dovoleno předjíždět školní autobus, který se blíží nebo stojí na zastávce.
Rychlostní limit na dálnicích je v Německu tzv.

Rychlostní limity v Německu

Mějte na paměti, že rychlostní limity v obytných oblastech lze nastavit na 30 kilometrů / h. Není-li uvedeno jinak, platí následující limity:

 • Města a obce: 50 km/h
 • Venkovské silnice: 100 km/h
 • Dálnice: 130 km/h*

* Rychlostní limit 130 km/h na dálnicích je v Německu tzv. Pokud nebude stanoven jiný rychlostní limit (a nebude zobrazen se značkami), nebudete pokutováni za jízdu nad limitem. Můžete však být finančně zodpovědný za všechny nehody, které způsobíte, pokud jedete rychleji, než je doporučený limit. Vezměte prosím také na vědomí, že regionální orgány mohou stanovit nižší limity, které platí na přibližně 30 % německých dálnic.

Alkohol limit v Německu

V Německu není řízení povoleno, pokud hladina alkoholu v krvi překročí 0,5 l. (0,5 g/l).

Pro řidiče do 21 let a řidiče, kteří mají řidičský průkaz méně než 2 roky, je nulová tolerance pro jízdu s alkoholem v krvi, tedy 0,00.

Doporučená půjčovna aut

Dobré dálnice a venkovské silnice dělají z Německa jednu z nejpohodlnějších zemí k prozkoumání s pronájmem automobilu. Existují také velké rozdíly v tom, co můžete zažít v různých regionech. Zde jsou některé návrhy pro populární a dobře známé jízdní trasy v Německu.

Německé Alpy

Pokud jste v oblasti Mnichova a máte k dispozici pronájem auta, zvažte jízdu do části Alp v Německu. Tato část Alp je považována za jednu z nejkrásnějších oblastí v Evropě. Zde je bohatá divoká zvěř, horské vrcholy pokryté ledovci,úrodná údolí s řekami a jezery a mnoho krásných malých měst a vesnic. Snad nejznámějším městem je Berchtesgaden, částečně proto, že se nachází těsně pod horou, kde se nachází Kehlsteinhaus (Ørneredet). Mezi další města, která je třeba navštívit, patří slavné lyžařské destinace Garmisch-partenkirchen a Reit Im Winkel, Rottach-Egern u jezera Tegernseea vesnice jako Kochel a Walchensee. V německých Alpách je také několik krásných hradů a paláců, včetně zámku Neuschwanstein, zámku Hohenschwangau a zámku Linderhof.

Německé Alpy mají bohatou divokou zvěř, horské vrcholy pokryté ledovci, úrodná údolí s řekami a jezery.
V Postupimi měli bývalí pruští králové své sídlo.

Z Berlína do Lipska a Drážďan

Berlín je vynikajícím výchozím bodem pro výlety do velmi odlišných míst. Jedna z nejoblíbenějších tras vede do Lipska přes Postupim. Dokonce i když jste nejenčili příliš daleko, když se dostanete do Postupimi,měli byste se zastavit zde. Zde najdete mnoho nádherných paláců a hradů ve městě. Nejznámější je Sanssouci, která je zapsána na seznamu světového dědictví UNESCO. Na cestě odtud do Lipska minete několik krásných lesů, hradů a malých měst. Samotné Lipsko stojí za delší pobyt, částečně díky jedinečné kombinaci architektury, kterou najdete v centru města. Pokud se pak vracíte do Berlína, zvažte výlet do Drážďan na silnici. Krásné historické centrumměsta , které bylo bombardováno během druhé světové války, je prakticky kompletně obnoveno.

Deutsche Weinstraße

Německá vinařská trasa je jednou z nejstarších tras v zemi, která byla založena jako turistická atrakce již v roce 1935. Začátek přibližně 90kilometrové trasy je v malé vesnici Schweigen-Rechtenbach,která se nachází v blízkosti hranic s Francií (severně od Štrasburku). Odtud vede vinařská trasa na sever v údolí, ve kterém teče řeka Rýn, kolem řady krásných měst a malých měst, než skončí v Bockenheim an der Weinstraße. Pokud se chcete držet přísně vinařské trasy, postupujte podle žlutých značek s hrozny. Mnoho vinic je otevřeno návštěvníkům, kteří se chtějí zúčastnit ochutnávky vín a kurzů, a některé mají vlastní ubytovací místnosti. Německá vinařská trasa je nejlepší spustit v měsících od března do října. Pak tam jsou často různé festivaly tam, a víno je téma pro většinu lidí.

Německá vinařská trasa je jednou z nejstarších tras v zemi, která byla založena jako turistická atrakce již v roce 1935.
Jedním z vrcholů prohlídky jsou Brémy s idylickým starým městem v centru města.

Německé severní pobřeží

Pokud jste na severu Německa na dovolené a máte pronájem auta, zvažte jízdu mezi nejsevernějšími městy a podél pobřeží směrem k Polsku. Jedním z vrcholů jsou Zde Brémy, kde idylické staré město v centru města je velký drawcard. Z Brém se můžete zastavit u Bremerhavenu a vidět kontrast mezi moderním přístavním komplexem a starou rybářskou vesnicí, která je stále neporušená. Pak máte krátkou vzdálenost do Hamburku, jednoho z nejzajímavějších velkých měst v Německu, které v posledních letech zaznamenalo prudký vzestup. Po návštěvě těchto dvou velkých měst je skvělé zamířit do Lübecku a pak na pobřeží. Navštivte například krásné město Hansa Stralsunda pak ostrov Rujána, který je přímo venku. Na Rügenu najdete jedny z nejkrásnějších písečných pláží v Evropě a několik malebných přímořských letovisek s nejlepšími lázeňskými hotely,pobřežními promenádami a relaxační atmosférou. Podél jedné z pláží můžete vidět podivný rekreační komplex Prora, který nacisté postavili v roce 1939.

Romantické město Rothenburg ob der Tauber na Romantische Straße.

Romantische Straße

Takzvaná romantická trasa v Německu začíná ve Würzburgu severozápadně od Norimberku. Odtud jeďte asi 350 kilometrů na jih do krásného městečka Füssen, přímo na úpatí bavorských Alp. Název trasy pochází ze skutečnosti, že se zastaví v řadě krásných a romantických malých měst. Nejlepší příklady jsou Rothenburg ob der Tauber a Dinkelsbühl. Oba jsou známí svou zachovalou středověkou architekturou,dlážděnými uličkami, krásnými kostely a radnicemi a intimní atmosférou. Pokud jedete po Romantische Straße, najdete zde také některé z nejkrásnějších hradů v regionu,včetně zámku Weikersheim a slavného zámku Neuschwanstein, jen pár kilometrů od Füssenu.

Firmy si můžete pronajmout auto z v Německu

Je to dobře-známé a velké mezinárodní společnosti, které dominují na trhu pronájmu automobilů v Německu. Společnosti jako Avis, Sixt, Europcar, Budget, Hertz, National, Enterprise a Thrifty lze nalézt všude ve velkých městech, na letištích a na dalších místech navštěvovaných mnoha turisty. V některých z největších měst jsou místní operátoři, kteří si pronájem auta, ale ty jsou méně známé. Mezi národními společnostmi, které jsou dobře zastoupeny na mnoha místech, buchbinder je největší.

7 nejčastější dotazy týkající se pronájem automobilu v Německo

Kolik mi musí být, abych si v Německu mohl půjčit auto?

V Německu většina řidičů autopůjčovny vyžaduje, aby řidič byl alespoň 21 let. Řidič musí mít také řidičský průkaz po dobu nejméně 1 roku. Pravidla platí i pro další řidiče. Za každého, kdo je mladší 25 let, se platí poplatek. Mladí řidiči obvykle nemohou získat pronájem automobilu ve všech kategoriích. Například, obvykle musíte být starší 25 let a měli řidičský průkaz po dobu 2 let pronajmout auto v jedné z luxusních kategorií.

Mohu si půjčit auto debetní kartou?

Tam jsou některé společnosti v Německu, které vám umožní platit za skutečné nájemné debetní kartou, ale většina z nich vyžaduje kreditní kartu. V každém případě musíte mít kreditní kartu, protože záloha může být převzata pouze odtud. Kreditní karta musí být na stejné jméno jako osoba, která si auto pronajímá, a musí být platná alespoň 6 měsíců předem.

Jak velký je vklad autopůjčovny trvá?

Záloha nemusí být tak velká. Je určena k pokrytí částky, kterou musíte zaplatit více za případné škody na autě, nedostatek paliva při jeho vrácení, a veškeré pokuty, které jste nezaplatili, ale registrované na auto. Pokud máte odpočitatelné pojištění, bude tato část odečtena z vkladu. Vezměte prosím na vědomí, že vklady lze přijmout pouze z platné kreditní karty na stejné jméno jako nájemce.

Jaký typ auta bych měl pronajmout v Německo?

Pokud plánujete dlouhé etapy na německých dálnicích, měli byste zvážit pronájem pohodlného vozu s dostatkem výkonu motoru. Pokud si pronajmete auto v nejmenších kategoriích, jízdy mohou být únavné. Pokud jedete do německé části Alp, jižně od Mnichova, auto s náhonem na čtyři kola může být v zimě v pořádku. Ať tak či onak, bezpečnost, pohodlí a dostatek prostoru by měly být prioritami při výběru auta.

Potřebuji GPS navigaci v autě, když řídím v Německu?

Ačkoli německé silnice jsou velmi dobré, jasné a dobře značené, v autě je vždy výhoda navigace. Zážitek z jízdy je stále lepší a bezpečnější. Je také velkou výhodou mít navigaci ve velkých městech, kde nejste místně známí, což platí všude, kde jste na světě.

Je to běžné u mýtných stánků v Německu?

V Německu nemusíte platit mýtné za jízdu po dálnicích, pokud vozidlo váží méně než 7,5 tuny. Jediné úseky, které jsou zpoplatněny za osobní automobily, jsou tunel, který vede mezi Warnow a Rostock, a tunel mezi Lübeck a Travemünde.

Na koho se mám obrátit, pokud jsem účastníkem nehody z půjčovny aut v Německu?

Číslo tísňového volání v Německu pro sanitku, hasiče a policii je 112. Měli byste to nazvat pouze v případě, že jste byli zapojeni do nehody, při které došlo k zranění, v případě požáru nebo v jiných závažných případech a mimořádných událostech. Pak byste měli zavolat autopůjčovna a / nebo pojišťovna, kterou používáte.

Druhé číslo:

 • Silniční asistence – (+49) (18 02) 22 22 22 22

Destinací