Autopůjčovna Hamburk

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Hamburk

Najděte levné autopůjčovny v Hamburk vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Hamburk. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Hamburk

Autopůjčovna Hamburk
Půjčovna aut Hamburk

Hamburk (oficiální název: Freie a hanzovní město Hamburk), je „město-stát“ v severním Německu.Nachází se na řece Labi, a vzdálenost od Severního moře je asi. 110 km. Hamburk je považován za jeden z největších a nejdůležitějších přístavních městech. Počet obyvatel města se pohybuje okolo 1,8 milionu (2010).

Kolem 800, byl postaven hrad Hammaburg břehy Labe a kolem pevnosti rostla, zatímco města až později. Během středověku, Hamburk – další Lübeck – hlavní město Hanseatic ligy.

Během druhé světové války, byla značná část města zničena spojeneckých bombardérů, ale to bylo během roku 1950 – a 1960-rok restaurování. Dnes, Hamburk jako velmi moderní a rušné evropské město.

Existuje řada atrakcí různých druhů v Hamburku. Snad nejznámější je Tierpark Hagenbeck – německý nejkrásnější a tradiční zoo. Byl postaven již v roce 1907, a v současné době obsahuje více než 2500 zvířat (z 360 druhů). Park je neustále rozšiřuje, a v aktuálním vydání parku má všechny zvířata dostatek prostoru, a přijímat libují si v takových přírodních oblastech, jako je to možné. Na 100-leté výročí v roce 2007, zahájila novou tropické akvárium se žraloky a krokodýly.

Hamburk má také svůj vlastní horor skříň – Dungeons – vzor odpovídající (a více slavný) v Londýně.Zde můžete zažít dramatizovaných, mrazivé epizody v jeho historii. Mezi další malé zvláštního zájmu Hamburku erotické umění muzea v Reeperbahn zábavní čtvrti zmínil. Naleznete zde nejrozsáhlejší historické sbírku erotického umění.

Více tradiční umění instituce, Hamburger Kunsthalle, ve které se nachází největší a nejvýznamnější uměleckou galerii. Zde je vystavené díla jak od starých mistrů, jako jsou Rembrandt a Rubens – a slavných modernistů, jako je Jeff Koons a Andyho Warhola. Také, Národní muzeum a Museum für Kunst und Gewerbe jsou populární destinací.

Některé z nejznámějších budov v Hamburku patří St Michaeli kostel z roku 1786 s jeho 82 metrů vysokou věží a monumentálním stavební Speicherstadt konce roku 1885.

Tam je také mnoho zeleně v Hamburku. Nejdůležitější je, Alster Lake v centru města – a zahrady kolem něj. Existuje několik venkovní aktivity, včetně plachtění, veslování a kanoistika – kromě ryzí odpočinek a rekreaci. Také krásné Planten un Blumen (Low němčina pro Pflanzen und Blumen) je oblíbenou turistickou destinací. Toto byla založena již v roce 1886.

Nejbližší letiště je Hamburk Airport, který se nachází v Fuhlsbüttel – 8,5 km severně od centra města Hamburk.