Autopůjčovna Hamburk Letiště

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Hamburk Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Hamburk Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Hamburk Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Hamburk Letiště

Autopůjčovna Hamburk Letiště
Půjčovna aut Hamburk Letiště

Hamburk Airport (HAM) je mezinárodní letiště se nachází 8.5 km severně od Hamburku centra.Letiště je volána v německém „Flughafen Hamburk – Fuhlsbüttel“.

Hamburk Airport se otevřel v roce 1911 a je nejstarší letiště v Německu.Slouží 13600000 cestující ročně (2011). Letiště má dvě odbavovací haly.

Přibližně 60 letecké společnosti mají přímé lety z letiště v Hamburku do 125 destinací po celém světě – včetně na Zurich, Palma de Mallorca, Londýn, Mnichov, New York, Šanghaj a Reykjavik.

Letiště má dvě odbavovací haly, a tam je dobrý výběr obchodů, restaurací a kaváren. V hotelu je dále informační pult, konferenční místnosti (90 osob k sezení), banky, bankomaty, směnárny, dětská herna, stanice první pomoci, lékárna, kadeřnictví, svatyně, Vip Lounge, Casino a bezdrátové připojení na internet.

Tam je také několik hotelů na nebo v blízkosti letiště. Nejbližší je „Radisson Blu – Hamburk Airport Hotel“ a „Court Yard – Hamburk Airport Hotel“.

Chcete-li získat od letiště v Hamburku a od centra města, můžete si vzít autobus, vlak (S-bahn) nebo taxi. Pokud chcete půjčit auto v Hamburku, má řadu půjčoven zastoupení kancelářích v hale příletové na letišti – včetně Avis, Hertz, Sixt a Europcar.