Autopůjčovna Mnichov

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Mnichov

Najděte levné autopůjčovny v Mnichov vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Mnichov. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Mnichov

Autopůjčovna Mnichov

Půjčovna aut Mnichov

Mnichov je hlavním městem jižního německé spolkové země Bavorsko a jeden z Německa nejvlivnějších měst.Nachází se na řece Isar, a má asi 1,3 milionu obyvatel (2010). Mnichov je důležitý samferdelsknutepunkt – a má také různorodé průmysl. Tradičně, město bylo známé pro jeho výrobu piva a jeho kulturní život. Cestovní ruch je dnes důležitým průmyslovým odvětvím.

Mnichov byl oficiálně založen v roce 1158, ale už pár staletí obýván mnichy z kláštera Tegernsee. Během středověké opevněné pozice v Mnichově jako obchodního centra, zejména s ohledem na prodej uměleckých a řemeslných výrobků.

Mnoho památek v Mnichově je soustředěna kolem náměstí Marienplatz. Zde je příklad Neues Rathaus (Nová radnice) – postaven v pozdních 1800s v gotickém slohu a sloupce Mariensäule. Nedaleko je Altes Rathaus (stará radnice) od středověku, se svými krásnými věžemi. Budova se nyní nachází Muzeum hraček.

Další historické památky, je bývalý královský palác Alter Hof, kde nejstarší části jsou z 1200s. Také velký Frauenkirche z roku 1271 také zmínil. Kostel byl rozšířen v pozdních 1400s s dvěma 99 metrů vysokou věží. V opačném případě, tyto historické uvedené stavby – většina z 1600 – a 1700 je: Theatinerkirche a St John Nepomuk Kirche – hrady a zámky Residenz a Nymphenburg. Existuje také řada velkolepé stavby z roku 1800 v Mnichově – včetně Glyptothek Staatsgalerie a Propylän, které se nachází v Königsplatz.

Kulturní Mnichov má samozřejmě i řadu muzeí, galerií, divadel a koncertních sálů nabídnout – a tam jsou také řada významných kulturních akcí ve městě, včetně roční, světoznámý “Oktoberfest”.

Mnoho lidí ví, že jeden z nejlepších německých fotbalového týmu všech dob, FC Bayern Mnichov, má svůj domov. Oni hrají jejich domácí zápasy u nového “Allianz Arena” – obří stadion s kapacitou 66.000 diváků.

Nejbližší letiště je Munich Franz Josef Strauss Airport, který se nachází 38 km severovýchodně od města.

Menu