Autopůjčovna Salzburg

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Salzburg

Najděte levné autopůjčovny v Salzburg vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Salzburg. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Salzburg

Autopůjčovna Salzburg
Půjčovna aut Salzburg

Salzburg se nachází západně od Rakouska na řece Salsach – v blízkosti hranic se sousedními Německem.Město má 148.000 obyvatel (2011), a nachází se 115 km jihovýchodně od německého města Mnichov.

Salzburg je hlavní turistickou, obchodní a kulturní centrum, a také významným dopravním uzlem. Salzburg je také známo, že úmluva a messeby.

Město je známé pro své festival – který byl každoroční událost od roku 1920. Salzburg Festival učinil centrum hudební a divadelní kultury.

Skladatel WA Mozart se narodil v Salcburku v roce 1756, dům vyrostl v již muzeum od roku 1880.

Staré město je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO, a tam je takový stará radnice z roku 1768, univerzita (založena 1618) a františkánský z 1300s.

Jiné turistické atrakce v katedrále v Salcburku od 1628, Residenz stavební z roku 1600, Kapuciner klášter z roku 1602 a Mirabell Palace z roku 1606 – který má také krásnou zahradou. Další dveře, hudební instituce „Mozarteum“ v sálech, hudební akademie a Mozart archivu.

To také doporučil návštěvu muzea umění a kulturní historie („Salzburg Muzeum“) – pokud takové viz nálezy z doby římské a starší obrazy a sochami.

Na kopci nad městem je pevnost Hohensalzburg, která byla založena v roce 1077. To je v Evropě opevnění z 11. století, a je hlavní turistickou atrakcí. Borgen má téměř 1 milión návštěvníků ročně.

Salzburg Airport se nachází 11 km jihozápadně od centra města.