Autopůjčovna Karlsruhe

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Karlsruhe

Najděte levné autopůjčovny v Karlsruhe vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Karlsruhe. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Karlsruhe

Autopůjčovna Karlsruhe
Půjčovna aut Karlsruhe

Karlsruhe je město ve státě Baden-Württemberg se nachází v jihozápadním Německu, nedaleko francouzsko-německých hranic a řeky Rýna.Karlsruhe byla založena v roce 1715 jako Karlsruhe palác, když Německo bylo řada knížectví a město-státy.

Město je známé pro svou výraznou architektury a urbanismu města. V centru struktur, byl postaven hrad, a z tohoto centra vyzařovaných do 32 ulic ven. Z tohoto důvodu, může systém plánování podobají fanouškem Karlsruhe byl přezdíval „fanoušek město“. Mnoho ulic je dnes, a hrad (nebo palác, jak je často nazýván), do parku a botanické zahrady uprostřed této struktury, je to určitě stojí za návštěvu.

Vzhledem k podobnosti s kapitálem USA, to bylo spekuloval, že Karlsruhe byl model pro městské plánování ve Washingtonu, DC

Město má dobré kulturní aktivity, jako jsou muzea divadelních a koncertních sálů. Jedním z nich je stát Art Gallery s obrazy z šesti různých století. Město má svou vlastní operu.

Železniční stanice se nachází rekreační oblast Stadtgarten, kde je také zoo. Město je univerzitní a výzkumné centrum. K dispozici je rozsáhlý výzkum a vývoj se zaměřením na udržitelnou energii a internetových technologií ve městě.

Nejbližší hlavní letiště je Baden Airpark se nachází 40 km od města Karlsruhe. Další hlavní letiště je Stuttgart Airport, ca. 84 km od Karlsruhe.