Autopůjčovna Aachen

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Aachen

Najděte levné autopůjčovny v Aachen vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Aachen. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Aachen

Autopůjčovna Aachen
Půjčovna aut Aachen

Aachen je německé město se nachází v Severním Porýní-Vestfálsku 40 km západně od Kolína na samé hranici Nizozemska a Belgie.Město má populaci 260.454 (2011) obyvatel.

Aachen je známý jako lázeňské město s tradicí daleko do historie. Vznikla jako lázeňském městě římské, protože horkých sirných pramenů. To byl opuštěný po římského impéria až 768, kdy Karel Veliký přijel do Cáchy. Postavil si hrad zde a město se stalo hlavním městem říše Karla Velikého. Město sloužilo jako kroningsby pro německy římských císařů až do roku 1500.

Město bylo těžce poškozeno během 2 Světová válka. To bylo první město, které byl zajat spojenci. Aachen katedrála, která byla zahájena v Charlemagne je jedním z mála budov, které byly poškozeny během války, a seznam UNESCO. To je také Charlemagne hrob sám.

Další zajímavosti ve městě jsou radnice (postavena v roce 1530) s mnoha styly od gotiky až baroka, která stojí na troskách paláce Charlemagne. Dva z bran jsou vlevo, a části středověkých hradeb, které ještě má pět věží. Židovská synagoga byla zničena na křišťálové noci 9 listopadu 1938, ale byl obnoven a znovu otevřen v roce 1995.

V Cáchách dominantní ekonomickou moc, věda, technika, informační technologie a souvisejících odvětvích. Tady leží jeden z nejdůležitějších evropských technických vzdělávacích institucí na vysoké úrovni, Rheinisch-Westfälische Technische Hochschule, s více než 32.000 studentů.

Mezinárodní ceny Karla Velikého, jedna z nejprestižnějších ocenění v Evropě vydaných ve městě.

Maastricht Aachen Airport se nachází v Nizozemsku poblíž města Beck asi 40 mil daleko.Düsseldorf International Airport je 80 km daleko.