Autopůjčovna Belgie

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Belgie

Najděte levné autopůjčovny v Belgie vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Belgie. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Belgie

Autopůjčovna Belgie

Půjčovna aut Belgie

Belgie se nachází v západní Evropě, a je jedním z nejmenších a nejhustěji obydlených zemí v Evropě. Belgie má asi 11 milionů obyvatel (2011), a je ohraničený na severu Nizozemsko, na východě Německa a Lucemburska na jihu a na západě s Francií a na západě do Severního moře.Země je oficiální jazyk je vlámština, francouzština a němčina.

Brusel je hlavní město Belgiea nachází se v centru v zemi.Brusel je kosmopolitní a multikulturní město s asi 150.000 obyvateli (2010). Pokud se odhaduje, metropolitní oblast, populace se zvyšuje na přibližně 1, 8000000 Brusel je belgický politický, hospodářský a kulturní centrum, a láká turisty a obchodní cestující celoročně.

Geograficky je Belgie rozdělena do tří oblastí: nížinné oblasti, kopcovitá oblast a horské oblasti s řadou hor. Na pobřeží se skládá z rovin s některými rybářských přístavů a přímořských letovisek – včetně Oostende, který také má trajektové spojení do centra Ramsgate Anglie.

Belgie je možná nejlépe známý pro jeho hlavního města, kde klíčové organizace v evropské spolupráci, že EU a NATO má své sídlo, ale země je také slavný pro své turistické atrakce umění, kultury a historie. Belgie je nejvíce historických měst, které mohou nabídnout skvělé architektury patří Antverpy, Bruggy, Brusel, Gesnt, Leuven a Mechelen.

Belgie je hlavní letiště je Brusel International Airport, který se nachází 13 km severovýchodně od hlavního města.Také Brusel South Charleroi Airport má mezinárodní lety, a to je 46 km jižně od Bruselu.

Menu