Autopůjčovna Antverpy

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Antverpy

Najděte levné autopůjčovny v Antverpy vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Antverpy. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Antverpy

Autopůjčovna Antverpy
Půjčovna aut Antverpy

Antverpy se nachází v severní Belgii v blízkosti hranic s Nizozemskem, a je hlavním městem státu Flanderse.Antverpy jsou největší přístav v zemi, se nachází na řeky Šeldy – 88 km jihovýchodně od Severního moře. Město má 480.000 obyvatel (2010), a je důležitým dopravním uzlem. Antverpy jsou také Belgie hlavním obchodním centrem.

Antverpy jsou centrem vlámské umění a kultury, a má řadu turistických atrakcí. Mezi nejnavštěvovanější musí gotická katedrála „Onze-Lieve-Vrouwekathedraal“ je uvedeno, které je zapsáno na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Katedrála byla postavena v letech 1352 – 1521 a má 123 metrů vysoká zvonice. Ostatní památky patří Renesanční radnice z roku 1565, Plantijn-Moretus Museum – což byl jeden z největších evropských tiskařských společností v 1500s, Rubens – kde vlámský malíř Peter Paul Rubens žil a pracoval, stejně jako pozůstatky středověkého hradu Steen, která se nachází sjøfarstsmuseum.

Kromě toho, Antwerp má zoo, několik hradů, divadel, opery a galerií.

Nejbližší hlavní mezinárodní letiště je Brusel Airport – Zaventem, který se nachází 44 km jižně od Antverp.K dispozici je také menší letiště v blízkosti města – Antverpy Airport – se nachází 9 mil jižně od centra města. Odtud je přímé lety do Londýn a Manchester v Anglii.