Autopůjčovna Holandsko

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Holandsko

Najděte levné autopůjčovny v Holandsko vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Holandsko. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Holandsko

Autopůjčovna Holandsko

Půjčovna aut Holandsko

Nizozemsko je monarchie v severozápadní Evropě na východě hraničí s Německem a na jihu Belgie. Na severu a západě, země pobřeží do Severního moře. Nizozemsko, s rozlohou 41.526 čtverečních km, mírně menší než Dánsko, ale má téměř čtyřikrát populace – což je jeden z světa je nejvíce hustě obydlených zemí. Populace je nyní kolem 16, 8 mil. Kč (2010).

Oficiálním hlavním městem Nizozemska je Amsterdam (762.000 obyvatel), což je také největší město země – zatímco vláda a parlament jsou umístěny v Haagu (486000 obyvatel).Spolu s velmi důležité přístavní město Rotterdam Haag je metropolitní oblast s více než 3 miliony obyvatel.Další velká města jsou Utrecht a Eindhoven.

Nizozemsko je velmi plochá a je jedním z nejníže položené země na světě. Hodně ze země je vlastně pod hladinou moře, ale rozsáhlý systém hrází, přehrad a duny působí jako ochrana proti povodním. Krajina v Nizozemsku je jinak dominují velké delty tvořené řekami Waal, Maas a IJssel – z nichž všechny jsou “zbraně” na Rýn.

Nizozemsko je tradičně známý především země mnoha větrnými mlýny a pro své tulipány, dřeváky a výrobu sýrů (Gouda a Edam). Nizozemsko je také domov pro množství špičkových malířů evropských a filozofů, a země tak má řadu zajímavých muzeí předvést. V opačném případě, Amsterdamu architektura a všechny kanály velmi oblíbené turistické destinace.

Mezinárodní letiště Schiphol Amsterdam je nizozemský “největší a Evropa 4 Největší letiště.Další důležitá letiště v Nizozemsku Eindhoven Airport a Groningen Airport Eelde.

Populární destinace pro pronájem aut

Menu