Autopůjčovna Alkmaar

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Alkmaar

Najděte levné autopůjčovny v Alkmaar vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Alkmaar. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Alkmaar

Autopůjčovna Alkmaar
Půjčovna aut Alkmaar

Alkmaar se nachází západně od Nizozemska – omlag13 kilometrů východně od pobřeží Severního moře, 45 km severně od Amsterdamu.Město má 94.000 obyvatel, a je součástí provincie Noord-Holland.

Alkmaar byl poskytl městu stav v roce 1254, a v historickém centru města je mnoho starých budov a úzké uličky, kanály, útulné kavárny, restaurace a obchody.

Město je známé pro svou tradiční týdenní trh se sýrem, a je často odkazoval se na jako „sýr město“. Jeden může také navštívit muzeum sýr Alkmaar – tam, kde jsou exponáty historických artefaktů, filmy o sýrů tradic – stejně jako obrazy.

Populární atrakcí v Alkmaar je pivo muzeum „Boom“, který se nachází v budově z roku 1600. To již dříve schylovalo. Návštěva muzea piva mohou také zakoupit vzorky a bar má téměř 86 piv z čeho vybírat.

Další zajímavosti ve městě patří město historické muzeum „Stedelijk Museum Alkmaar,“ věž „Accijnstoren“ z roku 1622, římsko-katolická církev sv Laurens od 1400s, vodárenské věže „Watertoren“ z roku 1900 – což je 31 m vysoká a ovnsmuseet „Kachel-muzeum“ – kde si návštěvníci mohou prohlédnout kamna z počátku 1800.Celkem 100 pecí a kamen jsou zde k vidění.

Nejbližší letiště je Amsterdam Schiphol Airport, který se nachází 47 km jižně od Alkmaaru.