Autopůjčovna Amsterdam

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Amsterdam

Porovnejte ceny a najít levné pronájem vozu v Amsterdam u známých a místních autopůjčoven. V ceně je zahrnuto pojištění a neomezený počet ujetých kilometrů. Ušetřete až 70% na pronájem auta v Amsterdamu přes nás.

Amsterodamský průvodce

Bilutleie Amsterdam
Amsterdam Půjčovna aut

Amsterdam je hlavní a největší město v Nizozemsku, a nachází se jihozápadně od jezera IJ (IJsselmeer) v provincii Noord-Holland. Město má spojení se Severním mořem přes Kanál Severního moře. Amsterdam sám má 780.000 obyvatel, zatímco metropolitní oblast má populaci cca. 2 miliony (2011).

Hlavní město je důležitým městem kultury a má řadu turistických atrakcí. Amsterdam je možná nejlépe známý pro své centrum města s mnoha kanály a mosty, bordelovou čtvrtí „Red Light District“, stejně jako mnoho kaváren s liberální konopnou politikou.

Atrakcí

Mezi nejnavštěvovanější atrakce města patří: Rijksmuseum – kde můžete vidět výstavy několika mistrovských děl v holandské malbě, královský palác na náměstí přehrady Van Gogh-museet ze 17. Picasso, Chagall a Matisse.

Kromě toho je muzeum „Anne Franks Hus“ oblíbenou atrakcí v Amsterdamu. Zde se židovská rodina skrývala během druhé světové války. Druhá světová válka, a Anna Franková napsala světoznámý deník v tomto domě.

Jinak má Amsterdam zoo, akvárium, planetárium, muzeum tramvají, muzeum voskových figurín a námořní muzeum.

Kanál v Amsterdamu se slavnými tulipány v popředí.

Prozkoumejte Amsterdam s pronájmem vozu

Holandsko není velká země a z Amsterdamu nemusíte jet daleko, abyste dohnali mnoho vzrušujících památek a měst. K dispozici je také docela dobře rozvinutá silniční síť v Holandsku, s dálnicí spojující všechna velká města. Zde je řada návrhů pro snadno implementovatelné řízení. Některé z nich mohou být kombinovány v pohodě, když máte pronájem auta.

Noordwijk aan Zee – Pláže a duny, pokud můžete vidět

Jihozápadně od Amsterdamu leží Severní moře sjedněmi z nejlepších a nejdelších písečných pláží v Evropě. Máte mnoho pěkných malých měst na výběr, zda chcete plavat, opalovat se, nebo jen vychutnat mořský vzduch. Jedním z nejkrásnějších míst je Noordwijk aan Zee, kde se nachází poměrně slavný Hotel Grand Hotel Huis ter Duin. V Noordwijku najdete pěkné malé restaurace a kavárny, dobré možnosti koupání, stejně jako promenády a pavilony, které jsou příjemné na procházku. V letních měsících tam jsou hemžící se a vzrušující životy lidí.

  • Je to asi 44 kilometrů od centra Amsterdamu na pláž v Noordwijk aan Zee. Tři čtvrtiny jízdy jezdí po dálnici a obvykle trvá 40 minut.
Velké dlouhé pláže podél Severního moře.
Tradiční větrný mlýn z roku 1740 v Nizozemsku.

Kinderdijk Molens – legendární hollandské větrné mlýny

V Kinderdijku můžete vidět a zažít to, co by většina lidí mohla nejvíce spojovat s Holandskem, a to větrné mlýny a kanály. Existuje 19 mlýny datovat se o roce 1750, a jsou v současné době na seznamu světového dědictví UNESCO. Můry byly použity k čerpání vody z polí a do umělých hráze a kanálů, které obklopují obdělávanou plochu. Většina z 19 větrných mlýnů jsou obydlené, a v některých z nich dostanete prohlídku. Můžete také navštívit návštěvnické centrum komplexu, kde se dozvíte více o krásných budovách.

  • Z Amsterdamu je to 96 kilometrů do Kinderdijk Molens, když jedete po dálnici přes Utrecht. Cesta trvá asi 1 hodinu a 20 minut jízdy autem.
Keukenhof je jednou z největších květinových zahrad na světě a musí být opravdu zkušený!

Keukenhof – Jedna z nejkrásnějších zahrad na světě

Nizozemci jsou stále jedním z předních světových vývozců tulipánůa květinový druh má ústřední část moderních dějin země. Nejlepší a možná nejkrásnější místo, kde to můžete zažít, je v Keukenhofu. Jedná se o jednu z největších květinových zahrad na světě. Můžete vidět více než 7 milionů tulipánů ve všech různých barvách, zážitek, který je obzvláště skvělý na jaře, kdy kvetou tulipány. Zahradní komplex je jednou z hlavních památek Holandska a každé léto přitahuje téměř 1,5 milionu návštěvníků. Vezměte prosím na vědomí, že park je otevřen pouze asi 8 týdnů v roce, přibližně od poloviny března do poloviny května.

  • Keukenhof se nachází v obci Lisse, pouhých 34 kilometrů jihozápadně od Amsterdamu, a jedete po dálnici přes letiště Schiphol, abyste se tam dostali. Cesta obvykle trvá asi 30 až 40 minut.

Den Haag – druhé hlavní město Holandska

Haag je znám zčásti proto, že zde leží Mezinárodní soudní dvůr. Že město je holandské správní hlavní město je méně lidí, kteří vědí (Amsterdam je oficiálním hlavním městem). V Haagu najdete mimo jiné Holandský Nejvyšší soud, kabinet, všechny ambasády a zde má také královnino hlavní bydlištěPaleis Huis ten Bosch. Město bylo založeno již v roce 1248, má spoustu krásných a starých budov, mnoho zajímavých památek a dobrý výběr restaurací, kaváren, nákupních příležitostí a mnoho dalšího.

  • Je snadné jet z Amsterdamu do Den Haagu. Celý pohon běží na dálnici, a není delší než 58 kilometrů. Při normálním provozu na silnicích bude cesta trvat asi 45 až 50 minut.
Haag je správním hlavním městem Nizozemska.
V rybářské vesnici Volendam byste měli navštívit jednu z mnoha rybích restaurací.

Volendam – Krásná rybářská vesnice poblíž Amsterdamu

Velké jezero ležící severovýchodně od Amsterdamu je IJsselmeer. podél moře se nachází řada tradičních rybářských vesnic,kde je Volendam jedním z nejznámějších. To se také nachází relativně blízko Amsterdamu, takže je snadné navštívit vesnici. Volendam je dobrým místem pro zážitek z autenticity Holandska. Vesnické molo a přístav jsou velmi krásné a dobře zachovalé a obklopené malými, útulnými a hezkými domy v tradičním stylu. Najdete zde mnoho dobrých rybích restaurací v Volendamu, několik zajímavých muzeí, často se zde konají koncerty a spousta dalších zážitků.

  • Z centra Amsterdamu do rybářské vesnice Volendam je to asi 24 kilometrů. Téměř celý úsek jde na venkovské silnici a cesta obvykle trvá asi 30 minut.
Doprava v Amsterdamu

Parkování a provoz s pronájmem auta

Není to nijak zvlášť obtížné nebo těžkopádné řídit v centru Amsterdamu, ale většina se rozhodne nechat auto zaparkované v hotelu. Použijte auto z půjčovny na výletya místo toho se vydejte tramvají nebo nohama do centra města. Obvykle to jde rychleji. Pokud jedete vcentru města, vezměte prosím na vědomí, že tramvaj má vždy právo řídit , i když jste měli přijet zprava.

V současné době se pracuje na tom, aby amsterdam prakticky bez aut. Proto, hledání parkování v ulicích může být trochu náročné, a to je určitě ještě horší nakonec. Parkovací místa stále existují, ale poplatek může být poněkud vysoký. Využijte parkovací garáže, které najdete mnoho z, nebo hotelové parkoviště, pokud mají.

Letiště

Při letu do nizozemského hlavního města přistanete v Luchthaven Amsterdam Schiphol. Schiphol je významné letiště a je považováno za třetí nejvíce obchodované v Evropě (číslo 11 na světě). Zpravidla je to kousek od přepážky autopůjčovny k místu, kde je auto zaparkované.

V Schipholu najdete všechny hlavní autopůjčovny působící v Evropě, včetně Alamo, Budget, Avis, Sixt a Europcar. Kromě toho najdete kanceláře méně známých společností a některých místních nizozemských herců, jako jsou Goldcar a Green Motion.

  • Letiště se nachází 16 kilometrů jihozápadně od centra města, s dobou jízdy asi 15 až 20 minut, v závislosti na tom, kolik provozu je na silnici. Asi polovina cesty jde na dálnici, před vzletem a pohybující se směrem k centru města. Navigace v autě (nebo na telefonu) je nezbytná pro většinu lidí, kteří nejsou ve městě známi.
Letiště Schipol