Autopůjčovna Venlo

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Venlo

Najděte levné autopůjčovny v Venlo vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Venlo. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Venlo

Autopůjčovna Venlo
Půjčovna aut Venlo

Venlo se nachází jihovýchodně od Nizozemska u řeky Maas – cca. 60 km východně od města Eindhoven.Venlo patří k provincii Limburg, a obec má přibližně 100.000 obyvatel (2011).

Město se nachází v blízkosti hranic s Německem, a je obchodním a průmyslovým centrem a důležitým dopravním uzlem. V roce 2003 bylo město zvolen „v Evropě nejvíce zelené město“.

Venlo byl poskytl městu stav v roce 1343, a byl jeho Ästad od 1364. Město má řadu zachovalých středověkých staveb – včetně kostela svatého Martina z 1430 (s 90 m vysokou věží z roku 1480) a historické radnice z 1300s. Fasáda radnice z roku 1599.

Na východ od starého města, okresní muzeum. Zde je příklad populární muzeum umění „Van Bommel van Dam“ – s výstav obrazů, soch, kreseb a fotografií. Také historické muzeum „Limburg Museum“ se zde nachází, a návštěvníci si mohou prohlédnout rozsáhlé archeologické exponáty, včetně artefakty z neolitu.

Tam je dobrý nakupování ve Venlo s malými specializovaných obchodů a velkých obchodních domů. Město hostí několik festivalů – včetně „Zomerparkfeest“ v srpnu – s živou hudbou, tancem a uměleckých výstav. Festival trvá po dobu 4 dnů.

Nejbližší letiště je Düsseldorf International Airport, který se nachází 40 mil jihovýchodně od Venlo.