Autopůjčovna Anglie

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Anglie

Najděte levné autopůjčovny v Anglie vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Anglie. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Anglie

Autopůjčovna Anglie
Půjčovna aut Anglie

Anglie je v nejjižnější části ostrova Velké Británie, a má 51,4 milionu obyvatel (2008). Anglie hraničí na severu Skotsko, na západě Atlantický oceán, Walesu a Irského moře na jihu až Lamanšského průlivu a Severního moře na východě.Země je největší a nejvíce zalidněná část Velké Británie.

Většina z Anglie sestává ze nížiny, ale na severozápadě, hornatý „Cumbrian hory“. Tato oblast je také známá jako Lake District a je známý pro svou krásnou scenérii s řadou vrcholů přes 900 m a jezer. To také Anglie je nejvyšší hora – Scafell Pike – který měří 978 metrů

Anglie mají obecně mírné podnebí, a často se měnící klimatické podmínky s vysokou vlhkostí. Země je rozdělena do sedmi městských oblastech, kde největší je Londýn, West Midlands (kolem města Birmingham), Greater Manchester a West Yorkshire (asi Leeds ).

Hlavní město Anglie je multikulturní svět metropole Londýna, který je největší městská oblast ve Spojeném království. Londýn má 7.800.000 obyvatel (14 milionů v metropolitní oblasti), a má četné turistické atrakce. Tady je něco pro každý vkus, ať už je to nakupování, muzea, noční život, umělecké výstavy a historické informace v horní části vašeho seznamu přání. Londýn má také světově proslulé památky, jako Big Ben, Tower Bridge, Westminster Abbey, Londýn Eye a Buckingham Palace.

Kromě hlavního Londýna, Anglie je známá pro své četné restaurace, krásná krajina anglických domů panská, univerzitní města Oxford a Cambridge a přímořské letovisko Brighton.

Tři největší a nejrušnější letiště v Anglii je Londýn Heathrow Airport, Londýn Gatwick Airport a Londýn Stansted Airport.

Populární destinace pro pronájem aut