Autopůjčovna Leeds Bradford Letiště

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Leeds Bradford Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Leeds Bradford Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Leeds Bradford Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Leeds Bradford Letiště

Autopůjčovna Leeds Bradford Letiště
Půjčovna aut Leeds Bradford Letiště

Leeds Bradford International Airport (LBA) se nachází 12 km severozápadně od Leedscentra, která slouží více než 2,7 milionu cestujících ročně (2010).

Z letiště jsou oba přímé lety a charterové křídla do 75 destinací v Norsku iv zahraničí. Letecké společnosti nabízející z Leeds Bradford Airport patří Flybe, Jet2, KLM, Ryanair a Swe Fly. Mezi 6 Nejpopulárnějšími destinacemi z letiště v roce 2010 Amsterdam, Malaga, Alicante, Dublin, Mallorca a Paříž.

Leeds Bradford Airport byl otevřen v roce 1931 a má terminál. V budově terminálu je řada vybavení pro cestující – včetně směnárna-counter, ATM, několik obchodů (Tax-free), restaurace / kavárny, obchodní zařízení, bezdrátové připojení na internet a informační pult.

Chcete-li dostat do Leeds centrum, jeden může používat taxi, autobus nebo auto z půjčovny.K dispozici jsou tři autopůjčovny na letišti – Hertz, Avis a Europcar.

Existuje několik hotelů v blízkosti letiště, pokud potřebujete ubytování. Travelogde Leeds Bradford Airport Hotel je základní hotel, který se nachází v blízkosti budovy terminálu.