Autopůjčovna Birmingham

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Birmingham

Najděte levné autopůjčovny v Birmingham vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Birmingham. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Birmingham

Autopůjčovna Birmingham
Půjčovna aut Birmingham

Birmingham se nachází v regionu West Midlands, v západní části centrálního Anglie – 110 mil severozápadně od Londýna.Birmingham je v Británii je druhým největším městem (po Londýn), a má asi 1 milion obyvatel.Pokud se odhaduje, metropolitní oblast, populace se zvyšuje na 3,6 milionu (2010).

Birmingham je hlavní obchodní, průmyslovým a finančním centrem, a je také známo, že populární výstava a konvence. Birmingham je také slavný pro jeho mnoho kanálů, a má téměř 60 kilometrů kanálů uvnitř městských omezení.

Birmingham je kosmopolitní město, a mnoho obyvatel jsou z Indie, Pákistánu nebo Irsku.Město je přehlídka na „Den svatého Patrika“ je 3. největší na světě (po New Yorka Dublin).

Miliony turistů navštíví Birmingham každý rok, a některé z nejoblíbenějších turistických atrakcí ve městě patří St Martins kostel z 1200s, public art gallery „Birmingham Museum & Art Gallery“ – pokud taková můžete vidět díla Bellini a Rubense, technologické muzeum „Think Tank“ Birmingham radnici z roku 1834 a „Národní Sealife centrum“ – s jeho obří sladkovodní a mořské akvária.

Kromě toho, Birmingham velké nákupy, a obchodního centra Bullring je jedním z největších v Evropě. Mnoho turistů také navštívit Cadburrys továrna na čokoládu ve městě – kde si můžete s průvodcem.

Birmingham International Airportse nachází 10 km jihovýchodně od centra města.