Autopůjčovna Irsko

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Irsko

Najděte levné autopůjčovny v Irsko vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Irsko. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Irsko

Autopůjčovna Irsko

Půjčovna aut Irsko

Irsko (Eire) je velký ostrov se nachází západně od Velké Británii, a většina ostrova je republika se stejným názvem. Zbytek – Severní Irsko – je součástí Spojeného království Velké Británie a Severního Irska. Země má populaci 4.500.000 (2010) a oblast asi 70 000 km2.

Hlavní město Irska je Dublin, která má asi 1 milion obyvatel.Jiná důležitá města jsou Cork(asi 120.000 obyvatel), Limerick (asi 86 000 obyvatel) a Galway (asi 65 000 obyvatel).

Irsko se vyznačuje kopcovitou krajinou, s některými hory dosahující výšky až 1000 metrů nadmořské výšce asi. Vzhledem k velkým travnatých pláních nazývá Irsko často „zelený ostrov“. Směrem na západ Atlantský oceán do Irska a na východ od Irského moře.

Mezi památky Irsku jsou různé umělecké a kulturní poklady – a kapitál Dublin je známý pro jeho dobře zachovalou architekturou z 1700 – a 1800, včetněDublin Castle. Jinak Dublin živý utelivsby – slavný pro jeho mnoho hospod.

Irsko je hlavní letiště je Dublin International Airport, což je cca. 12 km mimo hlavní město.Další důležité mezinárodní letiště jsou Cork Airporta Shannon Airport.

Menu