Autopůjčovna Dublin

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Dublin

Najděte levné autopůjčovny v Dublin vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Dublin. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Dublin

Autopůjčovna Dublin
Půjčovna aut Dublin

Dublin – hlavní město Irska – Leží-li řeka Liffey proudí do Irského moře.Město má cca. 500.000 obyvatel (2010). Užívání předměstí, populace se zvyšuje na dvojnásobek (Greater Dublin). Dublin je republika politické, hospodářské a kulturní centrum Irska. To je také významný přístav s loďařství a vývozních podniků. Mezi hlavní komodity vyvážené z Dublinu přístavu, pivo, whisky, maso a kůže. Dublin je Irsko je největší průmyslové město, a je zvláště známý pro své velké pivovary (Guinness) a jeho výroby whisky.

Několik kilometrů od Dublinu je také hlavní trajektového přístavu, který slouží osobní doprava ve Velké Británii.

Dublin byl založen norské Vikingy v polovině 800 let. Království Dublinu byl však poražen Irové v 1014, ale Vikingové vrátil a nebyl nakonec porazil Angličany v roce 1171.

Mezi zajímavosti v Dublinu je spousta historických budov. Nejznámější je z období kolem roku 1700 – a zahrnuje takové Christ Church Cathedral (protestant), který byl postaven na „norské“ král Sigtrygg kolem roku 1030. Dalšími významnými kostely jsou katedrála sv Patrick anglkanske od 1200s, kde je pohřben slavný básník Jonathan Swift. Také, římsko-katolická Katedrála Panny Marie v roce 1825 doporučila návštěvu.

Jiné slavné struktury obsahují Dublin Castle (postaven v období 1200 let – 1500) a EP Leinster dům z roku 1745. Také, Bank of Ireland (postavena 1729) a prezidentský palác ve velké a krásné Phoenix Park je jedním z nádherných budov Dublinu. Phoenix Park je zbytek populární zoo.

V roce 2003, Dublin nový orientační bod jako 120 metrů vysoká socha byla Spire Dublin zřízen v centru hlavní ulici O’Connell Street. Jinak, je to docela Square Merrion Square, která byla podána v roce 1762, místo většina turistů usilovat.

Dublin je také velmi zajímavá kultura a instituce, jako například Národní muzeum, Národní galerie Irska a Městského galerie moderního umění jsou populární destinací.

Nejbližší letiště je Dublin Airport, který se nachází 10 km severně od města.