Autopůjčovna Dublin Letiště

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Dublin Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Dublin Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Dublin Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Dublin Letiště

Autopůjčovna Dublin Letiště
Půjčovna aut Dublin Letiště

Dublin Airport (DUB), které Irové mají dlouhý název „Aerfort Bhaile Átha Cliath“, který se nachází v městě Collins – cca. 10 km severně od Dublinu.Letiště je nejrušnější v Irsku a slouží asi 25 milionů cestujících ročně. To je také hlavní základnou pro slavný irský letecké společnosti Aer Lingus a Ryanair.

Z letiště Dublin Airport nabízí pravidelné lety do mnoha destinací po celé Evropě a Americe.

Neexistuje žádný přímý vlak z letiště do centra Dublinu, ale nová linka metra se plánuje. Autobusové linky jsou však velmi dobře vyvinutý, a to nejen mezi letištěm a hlavním městem, ale také do dalších měst v Irsko.Chtěli byste raději vzít taxi, najdete velkou zastávku přímo před příletovou halou. Je také možné si objednat limuzínu s řidičem, pokud dáváte přednost.

Mnoho turistů chce půjčit auto, zatímco v Dublinu, a to může být snadno uspořádány na letišti. Několik hlavních mezinárodních pronájem agentur má kanceláře zde – včetně Alamo, Budget, Thrifty, Europcar, National a Sixt.

K dispozici jsou dva hotely na letišti: Clarion Hotel a Radisson SAS Hotel Dublin Airport. Kromě toho existuje několik hotelů v blízkosti.

Dublin Airport nabízí velký výběr barů a restaurací. V restauraci a nákupní zóny „The Street“ je více než 25 restaurací, barů a obchodů. Kromě toho, letiště má zařízení, jako je Wi-Fi, business-/konferanserom, bankomatů a lékárny.