Autopůjčovna Shannon Letiště

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Shannon Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Shannon Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Shannon Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Shannon Letiště

Autopůjčovna Shannon Letiště

Půjčovna aut Shannon Letiště

Shannon Airport (SNN) – jako irský volal Aerfort na Sionna – se nachází na západním pobřeží Irska – konkrétně v hrabství Clare. Letiště je hned vedle malého města Shannon, těsně pod 30 km západně od mnohem většího města Limerick. Letiště bylo původně postaven jako hydroplán přístav s bezcelní zóně, která vytvořila základ pro řadu průmyslových podniků a dopravy. Shannon letiště je druhé nejrušnější letiště v Irsko.Každý rok, téměř 4 milionů cestujících servis zde.

Je zde dobré autobusové linky z letiště Shannon do několika irských měst, a navíc tam je stanoviště taxi přímo u terminálu. Je také možné, aby pronajmout limuzínu s řidičem, pokud je to žádoucí.

Řada mezinárodních a irský autopůjčoven jsou zastoupeny na letiště Shannon, takže je snadné si půjčit auto, pokud si budete přát. Člověk může v takovém případě vybrat z Avis, Budget, Dollar Thrifty, Dooley Autopůjčovna Europcar, Hertz, irské autopůjčoven a National.

Nejbližší hotel je Shannon Great Southern Hotel, který se nachází na letišti. Jinak tam je několik dalších hotelů na výběr v bezprostřední blízkosti. V terminálu se nachází několik barů a kaváren, stejně jako self-service restaurace s venkovní terasou.

K dispozici jsou tři obchody na letišti, včetně obchodu, který prodává typické irské produkty – stejně jako daně bez oddělení.

Menu