Autopůjčovna Cork Letiště

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Cork Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Cork Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Cork Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Cork Letiště

Autopůjčovna Cork Letiště
Půjčovna aut Cork Letiště

Mezinárodní Cork Airport (ORK) – jako irská názvem Aerfort Chorcaí – je jedním z nejrušnějších letišť v Irsku. Nachází se 6 km jižně od centra města jižním irského města Cork, a slouží více než 3 miliony cestujících ročně.

Irská letecká společnost Aer Lingus a Aer Arann jsou dva z největších hráčů, kteří mají pravidelné lety do az letiště Cork.

Cork Airport má přímé leteckých spojení do mnoha destinací v Irsku a Evropa.Kromě toho, letiště základem pro mnoho charterové lety.

Je snadné se dostat z letiště do centra města Cork. Nejúčinnější je mít shuttle bus, který odjíždí každou půl hodinu. To se zastaví na všech velkých hotelů. Jeden může také používat v běžné městské autobusy – nebo některou z taxi, které jsou seřazené mimo příletové hale.

Pokud chcete půjčit auto na letiště Cork, lze vybrat z několika známých, mezinárodní pronájem kanceláří – včetně Avis, Budget, Hertz, Europcar, National a Thrifty.

Nejbližší hotel – Radisson SAS – se nachází naproti budově terminálu. Nový terminál byl dokončen krátce před a zařízení pro veřejnost, byla pak velmi rozšířené. V současné době existuje několik barů, restaurací a obchodů z čeho vybírat – včetně samostatný sportovní bar s velkými obrazovkami.