Autopůjčovna Londýn

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Londýn

Porovnejte ceny a najít levné pronájem vozu v Londýn od známých a místních autopůjčoven. V ceně je zahrnuto pojištění a neomezený počet ujetých kilometrů. Ušetřete až 70% na pronájem auta v Londýně přes nás.

Londýn průvodce

Bilutleie London

Londýn Půjčovna aut

Londýn je hlavním městem Spojeného království a sídlem královského domu, vlády a parlamentu. Město se nachází na jihovýchodě Anglie – na obou stranách řeky Temže – a má 7,8 milionu obyvatel (2010). Pokud počítáte s metropolitní oblastí s předměstími, počet obyvatel vzroste na asi 14 milionů.

Londýn je ekonomickým, politickým a kulturním centrem země a také jedním z předních světových bankovních a pojišťovacích center. Město má mnoho univerzit, muzeí, divadel a uměleckých galerií a je jednou z nejnavštěvovanějších turistických destinací na světě.

Atrakcí

Londýn je známý jako hudební a divadelní město– a má také mnoho světově proslulých památek – včetně Tower of London z 11. Big Ben Buckingham Palace

Londýn s parlamentem a Big Benem.

Mezi další oblíbené turistické atrakce a památky v Londýně patří: umělecká galerie Tate Gallery, Britské muzeum, Imperální válečné muzeum, vosková skříňka Madame Tussauds,Hyde Park, Londýnská zoo a městská nákupní ulice Oxford Street.

Londýn hostí letní olympijské hry 2012 a uvedl sportovní komplex „Olympic Park“ – který se nachází ve Stratfordu (ve východní části města).

Kromě toho, že nákupní mekka pro nakupující, Londýn je také známý pro své pestré noční život. Tam jsou tradiční anglické hospody všude v hlavním městě, a město má také nespočet nočních klubů a koncertních sálů.

Prozkoumejte Londýn s pronájmem vozu

Pokud jste v Londýně a chcete vidět více Anglie, máte spoustu zajímavých věcí na práci. Neměli byste jet daleko, abyste se dostali do historických památek, které byly důležité ve světových dějinách. K dispozici je také obrovské množství krásných malých měst se zastavit, kde život a atmosféra jsou zcela odlišné od uvnitř světové metropole. Zde jsou některé návrhy, které lze snadno implementovat s pronájem automobilů z Londýna.

Stonehenge byl pravděpodobně založen před 4 000-5 000 lety.

Stonehenge – světoznámé kamenné památky

Tato prehistorická památka zná každého z filmů, obrazů a knih. Stonehenge byl pravděpodobně poprvé vyroben před 4000 až 5 000 lety. Toto místo má zřejmě ústřední náboženskou roli v životě lidí, kteří zde žili, a více než několik tisíc let. Informace o kameni byly několikrát změněny a přestavěny pokaždé, když to bylo nutné. Každý z vzpřímených kamenů se odhaduje na hmotnost asi 25 tun. Jak se lidem v té době podařilo postavit památky, není jasné a existuje mnoho mýtů o tom, jak kameny vstoupily na své místo, a o tom, jakou funkci měli. Stonehenge je nejvýznamnější ikonou a památkouBritánie – a je zapsána na seznamu světového dědictví UNESCO.

  • Nachází se 80 km od trafalgarského náměstí v centru Londýna až do Stonehenge. Doba běhu je asi 1 hodina a 40 minut.

Windsor Castle je prázdninový hrad anglické královny.

Windsorský hrad – Královnin prázdninový hrad

Windsorský hrad je největší hrad na světě, který je dosud obydlený. Zde se současná anglická královna koná, když je víkend, a Windsor se také používá v oficiálních kontextech, jako jsou státní návštěvy. Století začal vilém I. Anglie (Vilém Dobyvatel). Od té doby hrad vlastnilo a využívalo celkem 39 anglických regentů, přičemž poslední předběžnou například byla královna Alžběta II. Můžete navštívit velké části hradu,slavnou kapli kaple svatého Jiří a v neposlední řadě nádherné zahrady, které obklopují hrad Windsor. Z Londýna pronájem auta, to je jeden z nejjednodušších a nejoblíbenějších způsoby jízdy. Hrad není daleko od Heathrow a návštěva zde může být kombinována s výlety, jako je Frogmore House & Gardens,Legoland Windsor a slavné ascotské dostihové dráhy a Eton College.

  • Nejkratší cesta z centra Londýna na windsorský hrad je asi 36 kilometrů. Doba jízdy je pak asi 45 minut.

Dover – Anglická brána

Pobřeží jižně od Londýna nabízí řadu skvělých přímořských letovisek, pěkné pláže, přírodní zážitkya další památky. Není tak snadné si vybrat ze všech možností na pobřeží, ale jistá volba je jet do Doveru. Pak můžete také dohnat například krásné historické město Canterburyse slavnou katedrálou nebo hradem Leeds, který je také po trase. V Doveru uvidíte mnoho historických budov s působivou architekturoua také hrad Dover, který je starý více než 2000 let. Město má několik dobrých muzeí a je také známé pro bílé útesy, které se nacházejí podél této části pobřeží. K dispozici bude také trajekt z Doveru do Calais, pokud výlet do Francie je také lákavé.

  • Z centra Londýna do pobřežního města Dover je to asi 123 kilometrů. Doba jízdy bez zastávky je přibližně 1 hodina a 50 minut.

Dover – brána do Anglie.

Světoznámá Oxfordská univerzita.

Oxford – Nejkrásnější univerzitní město na světě

Město Oxford je možná nejlépe známý pro svou univerzitu. Zde je důkaz, že to bylo vyučováno na dospělé úrovni již v roce 1096. Univerzita města je považována za druhou nejstaršína světě a nejstarší v anglicky mluvící části světa. Budovy v centru města a také v areálu představují všechny architektonické styly, které existovaly v Anglii až do dneška. Kromě toho, že je jedním z nejkrásnějších a nejromantičtějších měst v Anglii, Oxford se může pochlubit tím, že má nejlepší muzea, nejstarší hospody a relaxační a příjemnou atmosféru. Stojí za to udělat si čas na jednodenní výlet z Londýna pronájem auta, ale nejlepší je chytit alespoň jeden přenocování v tomto městě.

  • Vzdálenost z centra Londýna do Oxfordu je 90 kilometrů. V normálním provozu bude cesta trvat asi 1 hodinu a 25 minut.

Římská lázeň v Bathu, – jediné místo v Anglii najdete horké prameny, ve kterých se můžete koupat.

Bath – římské přímořské letovisko uprostřed Anglie

Bath se nachází v Somersetu, západně od Londýna. Název odráží skutečnost, že v zemi jsou horké prameny. Když Římané vládli většině Evropy, včetně většiny britských ostrovů, nazvali se tedy městem Aquae Sulis. Postavili řadu lázní, z nichž pozůstatky několika zůstávají. Plavání a lázně jsou stále důležitou složkou v městském životě v Bathu. Je to jediné místo v Anglii, kde najdete horké prameny, ve kterých se můžete ponořit. Kromě římských budovmá město spoustu starobylé a nádherné architektury z pozdějších století. Bath je proto jednou z hlavních turistických atrakcí Anglie. Zde obyvatelé jsou příjemné a užitečné, najdete dobré možnosti stravování všude, a máte obrovskou škálu muzeí, galerií, památek a dalších památek řešit.

  • Z centra Londýna do Bathu je to asi 185 kilometrů. Doba jízdy bez zastávky bude asi 2 hodiny a 20 minut.

Doprava v centru Londýna se slavnými taxíky.

Parkování a provoz s pronájmem auta

To je obvykle obtížné najít parkoviště podél ulic centrálního Londýna. Parkování na ulici se platí v prodejních automatech a obvykle je parkoviště zpoplatněno od pondělí do soboty od 8:30 do 18:30. V opačném případě můžete obvykle parkovat zdarma. Obvykle je mnohem lepší vsadit na hotelové parkoviště nebo parkovací garáže. Ve městě najdete parkoviště s obsluhou. Společnost NCP jich má přes 100, zatímco Q-park má kolem 20 velkých zařízení v centru města.

Provoz v hlavním městě Anglie může být docela stresující. Pokud nemusíte používat auto, měli byste si vybrat metro nebo autobus, když jedete kolem centra města. Provoz je hustý, zejména během dopravní špičky, a dopravní špička trvá dlouhou dobu v Londýně. Mimo Londýn, samozřejmě, provoz je mnohem pohodlnější. Anglie je bezpečná země řídit a na mnoha místech je spousta skvělých vidět podél silnic.

  • Pamatujte si, že v Anglii jedete na levé straně silnice. Pokud nejste zvyklí na to, měli byste mít ve zvyku pozorovat provoz na několik sekund před uvedením auto do zařízení. Pak je tu menší riziko, že budete ve špatném pruhu.

Letiště

Existuje šest letišť obsluhujících Londýn, ale pouze tři z nich jsou relevantní pro většinu lidí, kteří tam cestují. Heathrow je hlavní letiště, s asi 80 milionů cestujících ročně. Gatwick následuje s přibližně 45 miliony cestujících a Stansted s přibližně 28 miliony cestujících ročně.

Terminál 3 na letišti Heathrow.

Půjčovna aut na Heathrow

Pokud se chystáte vyzvednout nebo dodat pronájem auta na Heathrow, měli byste zkontrolovat předem, kde je stůl autopůjčovny. Letiště je velké a není příliš jednoduché, pokud jste tam poprvé. Přepážky autopůjčovny pro ty, kteří si vyzvednou auto, najdete v terminálech 2, 3, 4 a 5. Pro vaše pohodlí byste proto měli požádat o vyzvednutí auta na terminálu, na který přistanete také. Totéž platí při vrácení pronajatého vozu. Od dnešního dne najdete Alamo, Enterprise, Europcar, Avis, Budget, Hertz, National a Sixt na Heathrow.

  • Z Heathrow na Trafalgar Square v centru Londýna je to 26 kilometrů a doba jízdy asi 30 minut.

Pronájem auta v Gatwicku

Vyzvednutí a doručení automobilů na Gatwicku je poněkud jednodušší než pro ty, kteří přistávají na Heathrow. Gatwick má dva jasné terminály (sever a jih) a autopůjčovny mají přepážky v obou. K dnešnímu dni, Hertz, Alamo, Rozpočet, Enterprise, Europcar, Avis, Sixt a Národní se nacházejí na Gatwick.

  • Z Gatwicku na Trafalgarské náměstí je to 45 kilometrů a doba jízdy 1 hodina a 15 minut.

Pronájem auta v Stansted

V Stansted, všechny kanceláře autopůjčovny se nacházejí v samostatném centru mimo budovu terminálu (Car Rental Village). Tam můžete dostat samostatný autobus, který zastavuje před budovou terminálu každých deset minut. Autopůjčovny najdete na Stansted jsou v současné době Alamo, Enterprise, Europcar, Avis, Rozpočet, Hertz, Národní a Sixt.

  • Od Stansted na Trafalgar square je to 63 kilometrů a doba jízdy 55 minut.
Menu