Autopůjčovna Heathrow Letiště

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Heathrow Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Heathrow Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Heathrow Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Heathrow Letiště

Autopůjčovna Heathrow Letiště
Půjčovna aut Heathrow Letiště

Heathrow Airport (LHR) se v Londýně je hlavní letiště, a 4. nejvytíženější na světě (2010). Letiště se nachází ve čtvrti Hillingdon – 24 km západně od Londýncentrum.

Letiště slouží 65800000 pasažérů ročně. 2010 a ca. 100 letecké společnosti mají přímé lety odtud na téměř 170 destinací v Norsku iv zahraničí. Letiště Heathrow je rozbočovač pro British Airways, BMI a Virgin Atlantic.

Letiště bylo založeno v roce 1930, av současné době má pět terminálů. Je to skvělé nakupování na letišti Heathrow s obchody (včetně Duty-free obchody) a všechny terminály mají dobrý výběr restaurací, kaváren a barů. Ostatní zařízení patří Bankomaty, směnárna, lékárna (pro terminál 1), Lázeňské / Masáže (terminál 5), VIP salonky, modlitba, kaple a galerie umění (Terminal 5). Letiště je dobře přizpůsoben pro tělesně postižené.

Abyste se dostali do centra Londýna může trvat expresní vlaky, metro (Piccadilly Line), autobus, taxi či pronájem auta. Na letišti zastupitelství do osmi aut firem – včetně na uznávaných hráčů, jako Avis, Hertz, Europcar a rozpočet.

Tam je také několik hotelů na letišti – včetně Sofitel Londýn Heathrow (na svorce 5) a Hilton Londýn Heathrow Airport Hotel (na svorce 4).