Autopůjčovna Stanstead Letiště

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Stanstead Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Stanstead Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Stanstead Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Stanstead Letiště

Autopůjčovna Stanstead Letiště
Půjčovna aut Stanstead Letiště

Stansted Airport (STN) je mezinárodní letiště, které se nachází 48 km severně od Londýna.Letiště je hlavním městem oblasti 3 nejzaměstnanější, slouží asi 20 cestujících ročně (2011).

Letiště je využíváno zejména nízkonákladové letecké společnosti jako Ryanair a easyJet, a tam jsou přímé lety do více než 150 destinací v 31 zemích. Nejpopulárnějšími destinacemi jsou Dublin, Alicante, Malaga a Řím.

Stansted Airport má jeden terminál pro cestující, jeden pro soukromé tryskáče a cargo terminál. Terminál pro cestující je vlaková stanice – kde cestující může vzít expresní vlak do centra Londýna. Doba jízdy je přibližně 45 min. K dispozici jsou také autobusy z letiště do Londýna, nebo si můžete vzít taxi. Pokud si chcete pronajmout auto v Londýně, známé autopůjčovny jako Hertz, Avis, Europcar a Sixt úřady na letišti.

Stansted Airport má celou řadu zařízení pro návštěvníky a nabízí směnárnu, internet, business centrum, recepce s rozšířenými službami a modlitby. Kromě toho, že je dobrý výběr obchodů a restaurací / barů.

K dispozici jsou dva hotely poblíž letiště – Hilton Londýn Stansted Airport Hotel a Radisson SAS Hotel Londýn Stansted Airport.