Autopůjčovna Birmingham Letiště

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Birmingham Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Birmingham Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Birmingham Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Birmingham Letiště

Autopůjčovna Birmingham Letiště
Půjčovna aut Birmingham Letiště

Birmingham Airport (BHX) je ve Velké Británii je 7. nejzaměstnanější letiště – se nachází 10 km jihovýchodně od Birminghamu centrum.Letiště slouží asi 8,5 milionu cestujících ročně (2010), a má letenky do domácí i zahraniční.

Birmingham letiště bylo otevřeno v roce 1939 a je dnes centrem pro řadu leteckých společností – včetně Flybe, Monarch, Ryanair a Thomson Airways. Z letiště jezdí přímé lety do zahraničí – včetně Dubaj, New York, Amsterdam a Paříž.

Letiště má dobré zázemí pro návštěvníky s bezplatným bezdrátovým připojením k internetu (Wi-Fi), širokou škálu obchodů (včetně duty free), snack barů, restaurací a kaváren. Kromě toho, pošta, modlitební místnost, směnárna, bankomaty, setkání a konferenční prostory, parkoviště a návštěvnické centrum pro turisty.

Letiště je dobře přizpůsoben pro tělesně postižené.

Chcete-li se dostat do centra Birminghamu, jeden může používat vlaky (Air-Rail Link), autobusem, taxíkem nebo pronájem auta. Jeden najde úřady, aby 6 renomovaných autopůjčovny na letišti – včetně Avis, Hertz, Budget a National.

Pokud hledáte ubytování v blízkosti letiště, tam jsou čtyři hotely v různých cenových kategoriích v okolí. Všechny mají krátkou vzdálenost do budovy terminálu.