Autopůjčovna Blackpool

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Blackpool

Najděte levné autopůjčovny v Blackpool vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Blackpool. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Blackpool

Autopůjčovna Blackpool
Půjčovna aut Blackpool

Přímořské městečko Blackpool leží v severozápadní Angliina Irském moři, a je součástí hrabství Lancashire.Město má asi 140.000 obyvatel (2010), a nachází se 65 km severozápadně od Manchester.

Blackpool je známá tím, oblíbené dovolená a rekreace a hlavní turistická atrakce, je 11 km dlouhá písečná pláž. V blízkosti Tower Blackpool Tower z roku 1894 – který rozšiřuje 158m nad úrovní terénu. Věž je postavena s inspirací z Eiffelovy věže Paříž, a na vrcholu je vyhlídková terasa.Na úpatí Blackpool Tower oblasti zahrnuje akvárium.

Další turistické zajímavosti v Blackpool zábavního parku se nachází na pláži – „Pleasure Beach Blackpool“ – a kdo má 6 milionů návštěvníků ročně. Zde jsou různé horské dráhy a kolotoče.

Další populární atrakce ve městě patří Stanley Park – velký park s golfovým hřištěm, zahrady, jezírka, miniaturní město a restaurace, umělecké galerie, „Grundy Art Gallery“, Zoo Blackpool Zoo -, který má více než 1500 zvířat z celého světa a „Winter Gardens Blackpool“ – komplex budov obsahující např. divadel a konferenční / koncertní sál s kapacitou pro 3000 diváků.

Blackpool má nabídnout turistům skvělé nakupování a pestrý noční život s hospůdek, barů, nočních klubů a kasin / chodbami hazardu.

Letiště Blackpool International Airportse nachází 5 km jihovýchodně od centra města.