Autopůjčovna Ipswich

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Ipswich

Najděte levné autopůjčovny v Ipswich vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Ipswich. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Ipswich

Autopůjčovna Ipswich
Půjčovna aut Ipswich

Ipswich se nachází v jihovýchodní Anglii, a je administrasjonsby v hrabství Suffolk. Ipswich má asi 130.000 obyvatel (2010), a je hrubě kde řeka teče Orwell do Severního moře.

Město je možná nejvíce slavný jeho fotbalovým klubem – Ipswich Town -, kteří hrají jejich domácí zápasy u Portman Road fotbalového stadionu.V aréně má kapacitu cca. 30.000 diváků.

Ipswich je jedním z nejstarších měst v Anglii, založená již v 600s. Ve městě, mohou návštěvníci vidět mnoho dochovaných historických středověkých budov – včetně Kostel svatého Vavřince z 1400s a panství „Christchurch Mansion“ z roku 1548.

Jiné turistické atrakce ve městě Ipswich patří City Hall od 1878, Ipswich Transport Museum a Ipswich muzeum – přírodní a kulturní muzeum, kde si návštěvníci mohou prohlédnout řadu archeologických pokladů takový. kopie Mildenhall pokladu a Sutton Hoo zjišťování a saských zbraně a šperky (které se nachází v této oblasti).

Jinak, město má celou řadu parků a rekreačních oblastí.

Nejbližší letiště je Norwich International Airport, který se nachází 75 km severně od Ipswich.Další možností je Londýn Stansted Airport.Ten se nachází 78 km jihozápadně od Ipswich.