Autopůjčovna Peterborough

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Peterborough

Najděte levné autopůjčovny v Peterborough vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Peterborough. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Peterborough

Autopůjčovna Peterborough
Půjčovna aut Peterborough

Město Peterborough se nachází ve východní Anglii River Nene – stejně jako 30 mil na sever vlévá do Severního moře.Město se nachází v kraji Cambridgeshire – 55 km severovýchodně od Northamptonu, a 120 km severně od Londýn.

Peterborough má 173.000 obyvatel (2010), a je významným centrem regionu s ohledem na obchodu, průmyslu, dopravy a kultury.

Město je nejoblíbenější turistickou atrakcí je Peterborough katedrála z 1238 na stylu sennormannisk – což je také jeden z největších katedrál v Anglii.

Další zajímavosti ve městě patří archeologické naleziště „Vlajka Fen“ s rekonstrukcí chaty Věk železa a „Peterborough Muzeum a galerie umění“ – výstava více než 230.000 archeologických a historických artefaktů. Muzeum má také galerii s výstav obrazů a kreseb z roku 1600 až po současnost.

Na vesnici Long Thorpe – cca. 3 km západně od centra města Peterborough – stojící věž „Long Thorpe věž“ z 1300s. Uvnitř věže, mohou návštěvníci vidět dochované nástěnné malby z období středověku.

Jen severně od centra města (v blízkosti města Stamford) je pravděpodobně jedním atrakce, krásný zámek „Burghley House“ z roku 1587. To je jeden z nejlepších příkladů architektury Angličtina 1500 je.

Nejbližší letiště je East Midlands Airport, který se nachází 98.6 km severozápadně od Peterborough. Další letiště, které mohou být alternativou Londýn Stansted Airport(107 km), Londýn Luton Airport (110 km) a Norwich International Airport (128 km).