Autopůjčovna Darlington

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Darlington

Najděte levné autopůjčovny v Darlington vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Darlington. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Darlington

Autopůjčovna Darlington
Půjčovna aut Darlington

Darlington je město asi 100.000 obyvatel (2010), nacházejících se v kraji Durham v Anglii, u řeky Skern Point (přítok řeky Tees). Vzdálenost na sever do Newcastlu je. 60 km.

Město je nejvíce slavný jako první na světě osobního vlaku šel odtud do Stockton-on-Tees v roce 1825. Na začátek vlakového nádraží Bank (Darlington Railway centrum a muzeum), je stále motor, který vytáhl první osobní vlak – a to je samozřejmě populární atrakce. Oni Historické togtradisjonene charakterizují město i dnes, a železniční dílny a jiná technická průmysl stále hraje důležitou roli ve svém oboru.

Mezi další zajímavosti patří Darlington Raby Hrad z 1300s – jeden z nejkrásnějších středověkých hradů v Anglie, která se nachází v nádherné parku jen pár kilometrů mimo Darlington centra města.V opačném případě, návštěva Paddock Farm Nursery & Water Gardens doporučit. Je to působivé zahradní systémy, včetně tropické ptáky a ryby. Je třeba rovněž poznamenat, že Darlington je dobrým výchozím bodem pro výlety do krásné Tees Valley.

Nejbližší letiště je Durham Tees Valley Airport (dříve Teesside Airport), který se nachází jen pár kilometrů východně od Darlington. Je to relativně malé letiště, které provozuje několik domácích cest a některé cesty do vybraných evropských měst.

Nejbližší hlavní letiště je Newcastle Airportna severu (67 km) a Leeds Bradford mezinárodní letiště na jihu (95 km).