Autopůjčovna Scotsko

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Scotsko

Najděte levné autopůjčovny v Scotsko vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Scotsko. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Scotsko

Autopůjčovna Scotsko
Půjčovna aut Scotsko

Skotsko se nachází severozápadně od Evropy, je částečně samosprávný národ s 5,2 milionu obyvatel (2011), která je součástí Spojeného království spolu s Anglii, Walesu a Severního Irska.

Skotsko hraničí Anglii na jihu Atlantského oceánu na severu a západě do Severního moře na východě a Irského moře na jihozápadě.Ostrovy Hebridy, Shetlandy a Orkneje patří také do Skotska.

Země má námořní a mírné klima, s mírnými zimami a relativně chladnými léty.

Skotsko má svůj vlastní kulturní tradici, a je možná nejlépe známý pro dudy hudby, whisky produkce stejně jako jejich kostýmy pro muže – sukně-jako kilt.

Hlavním městem Skotska je Edinburk, země je druhým největším městem (po Glasgow), se asi 486.000 obyvatel.Edinburk se nachází v jihovýchodní Skotska na pobřeží, a je považován za jeden z největších evropských finančních center. Město je známé pro mít mnoho zachovaných historických budov, a je také slavný pro jeho mnoho každoročních festivalů.

Glasgow je Skotsko je největší město, a má přibližně 593.000 obyvatel (2,5 milionů v metropolitní oblasti). Město se nachází 82 km západně od Edinburghu. Další velká města ve Skotsku Dundee a Aberdeen.

Země je hlavní letiště je Edinburk Airport, který se nachází 10 km západně od hlavního města.Jinak Glasgow International Airport je jedním z nejrušnějších letišť ve Skotsku.

Populární destinace pro pronájem aut