Autopůjčovna Dundee

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Dundee

Najděte levné autopůjčovny v Dundee vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Dundee. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Dundee

Autopůjčovna Dundee
Půjčovna aut Dundee

Dundee je Skotska 4. Největší město má 142.000 obyvatel (2010).Město se nachází na východním pobřeží v zálivu „Firth of Tay,“, který je součástí Severního moře.

Městský nejvyšší bod je „Dundee Law“ – bývalý sopka – se nachází 174 m

Dundee byl poskytl městu stav v roce 1889, a byl známý jako „město Discovery“ – kvůli několika vědeckých aktivit, které se konaly zde. Loď RRS Discovery -, který byl použit pro polární expedice v období 1901 – 1904 byly postaveny zde.

Dundee je významný přístav a průmyslové město a regionální centrum pro zaměstnanost, vzdělání a obchodu. Má univerzita, založená v roce 1881.

Některé z nejpopulárnějších turistických atrakcí patří St Mary věž – původně z roku 1500, radnice z 1734, Art Gallery „Eduardo Alessandro Studios“ a „McManus Galerie“ – se nachází v budově z roku 1800 – a má velkou sbírku umění a artefakty z historie města.K dispozici je také archeologické oddělení a přirozené historie oddělení.

Dundee má také krásnou botanickou zahradu, a městský park „Camp Down parku“ – kde si můžete také navštívit mini-zoo.

Mills Observatoř je také stojí za návštěvu. Observatoř se nachází na kopci s výhledem na město a je otevřená pro veřejnost. Turistická atrakce pro celou rodinu, je také populární sci-renesanční muzeum „Sensation Dundee“ – napínavé, interaktivních exponátů.

Město je letiště – Dundee Airport – Nachází se 4 míle západně od centra města.Nejbližší hlavní mezinárodní letiště je Edinburk Airport, který se nachází 88 km jihozápadně od Dundee.