Autopůjčovna Glasgow

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Glasgow

Najděte levné autopůjčovny v Glasgow vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Glasgow. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Glasgow

Autopůjčovna Glasgow
Půjčovna aut Glasgow

Glasgow se nachází v jižní části centrální Skotsku na obou stranách řeky Clyde, a je země je nejvíce zalidněné město.Město má 593.000 obyvatel (2010), zatímco metropolitní oblast má populaci 1,4 milionu. Glasgow je s tímto UK 3 největší město.

Glasgow je správním centrem Lanarkshire a ve Skotsku je nejdůležitější průmyslové a komerční centrum.Město má velký přístav s loděnicemi a rostoucí odvětví služeb – bankovnictví, pojištění a cestovního ruchu. Glasgow je také důležité vzdělávací a kulturní centrum, a univerzita byla založena v roce 1451.

Glasgow má řadu historických budov – většina z roku 1800 – ale svatého Munga katedrála je od 1200s a hlavní turistická atrakce.

Buchanan Street v centru města, je jedním z hlavních ulic Glasgow, a hlavní nákupní ulice. Ulice je populární umělci ulice, a tam jsou četné populární obchody, nákupní střediska a obchodní domy.

Jiné turistické atrakce ve městě Glasgow patří CCA – Centrum současného umění, Hunterian Muzeum a galerie umění – umění výstavu a sochařství zahrada, Glasgow umělecká galerie a muzeum – jeden z nejlepších evropských uměleckých sbírek (období od 1400s k 1900s).

Město má jinak řadu parků a rekreačních oblastí – včetně Queens Park s fotbalovou Hamden parku, parku Kelvingrove a botanickou zahradou.

Glasgow International Airport se nachází 11 kilometrů západně od centra města, je země je druhé nejzaměstnanější.

Město má také další letiště – Glasgow Prestwick Airport – kde je vzduch složen převážně z nízkonákladových leteckých společností. Toto letiště se nachází 36 mil jihozápadně od Glasgow.