Autopůjčovna Sheffield

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Sheffield

Najděte levné autopůjčovny v Sheffield vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Sheffield. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Sheffield

Autopůjčovna Sheffield
Půjčovna aut Sheffield

Sheffield je v Jižním Yorkshiru, a je 4. největší město v Anglii.Populace je kolem 640 000 (2010) – zatímco v regionu South Yorkshire obyvatel přibližně 1,2 milionu EUR.Don řeka protéká městem, a to byla tato oblast osídlení zde od Vikingů časů.

Sheffield je nejznámější pro výrobu oceli. Již v 1300s, první ocelárna založena – a ještě produkovat ocel zde. Nyní existují speciální oceli pro nože a nástroje město je zvláště spojené s. Jinak je významný reprodukci v Sheffieldu.

Sheffield premiér architektonické atrakcí je svatého Petra a svatého Pavla z 1100s. Jinak, město má tradiční divadlo, který byl založen v roce 1897 (obnovena v roce 1990) a několik muzeí.

Město je nyní centrem pro vzdělávání, a tam jsou dvě univerzity, která sem má celkem 40 000 studentů: University of Sheffield a Sheffield Hallam University.

Jako první na světě fotbalový klub – Sheffield FC – se narodil v Sheffieldu v roce 1857. Dvě nejslavnější kluby v den Sheffield středa a Sheffield United.

Nejbližší hlavní letiště je Leeds Bradford International Airport, který se nachází 75 km severně od Sheffieldu a mezinárodního letiště Manchester (78 km západně od Sheffield).