Autopůjčovna Manchester Letiště

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Manchester Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Manchester Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Manchester Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Manchester Letiště

Autopůjčovna Manchester Letiště
Půjčovna aut Manchester Letiště

Manchester Airport (MAN) se nachází 17 km jihozápadně od centra Manchesteru, a ve Velké Británii je nejzaměstnanější mezinárodní letiště mimo oblast Londýna. Letiště slouží asi 18 milionů cestujících ročně (2010).

Z letiště v Manchesteru jsou oba charterových a pravidelných linkách do 180 destinací doma iv zahraničí, letecká společnost Flybe, Ryanair, EasyJet, Monarch Airlines a Thomas Cook jsou založeny zde.

Na letišti byla založena v roce 1954 av současné době má tři terminály. Všechny svorky mají přístup k bezplatné bezdrátové připojení k internetu, širokou škálu obchodů (včetně bez daně), restaurace / kavárny / bary, bankomaty a směnárna. K dispozici je také kadeřnictví na letišti, stejně jako krátkodobé a dlouhodobé. V blízkosti hotelu je několik hotelů a Radisson Blu Hotel připojena ke všem terminálům přes pěší „Skylink“.

Z letiště v Manchesteru můžeš vlakem, autobusem nebo taxíkem do centra města. Vlakové nádraží se nachází mezi Terminály 1 a 2 Pokud chcete jet do Manchesteru, jeden může dostat jeho vůz z půjčovny, když přijedete na letiště. Autopůjčovny Avis, Hertz, National, Sixt, Budget a Enterprice mají své kanceláře zde.